پایگاه اطلاع رسانی عصر خودرو – صفحه اصلی

۴- به منظور افزایش رقابت پذیری و رفع شائبه انحصار، متناسب سازی قیمت خودرو و جبران کمبود تولید به میزان مورد نیاز بازار، موانع قانونی و اجرایی واردات خودرو در سال ۱۴۰۱، حداکثر ظرف ۳ ماه آینده رفع گردد و با افزایش صادرات خودرو و قطعات، نسبت صادرات به واردات در صنعت خودرو افزایش یابد. تولید خودرو در سال ۱۴۰۱ نسبت به سال ۱۴۰۰ حداقل ۵۰ % افزایش یابد. سیاهکالی با بیان مهمترین دستور رییس جمهور به صنعت خودرو سازی تصریح کرد: مهمترین دستور آقای رییسی این بود که واگذاری دو شرکت خودروساز به بخش خصوصی در اسرع وقت انجام بگیرد، آقای رئیس جمهور دستور دادند تا تکلیف اینها مشخص شود، اینکه دولت در تولید دست دارد یک کار بسیار نادرستی است، هیچ دولتی در هیچ جای دنیا نمی تواند در حوزه تولید موفق باشد. روش تویوتا برای استفاده از هیدروژن به جای سوخت چیست؟ مهترین اختلاف خودرو داخلی(ایرانی)با خودرو خارجی(وارداتی) چیست؟ جیلی مالکیت شرکت ولوو را در اختیار دارد و همچنین در چند پروژه ارتباطات نزدیکی با شرکت دایملر دارد. عصر خودرو- رئیس اداره اطلاع رسانی سایپا پس از سه سال همکاری با این گروه خودروسازی، به کار خود در مرکز ارتباطات و امور بین الملل پایان داد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، نوسانات قیمتی امروز در بازار خودرو به حداقل رسیده است و در بین خودروهای پژو خودرو پژو ۲۰۷ دندهای مدل ۱۴۰۰ در ۲۴ ساعت گذشته ۰.۲۸ درصد ارزان شده است و ۳۵۵ میلیون تومان قیمت خورده است و پژو ۲۰۷ اتوماتیک مدل ۱۳۹۹ نیز در این مدت ۱.۰۱ درصد ارزان شده است و این خودرو در حال حاضر ۴۹۵ میلیون تومان قیمت خورده است. چنانچه نتوانستید قیمت خودرو صفر یا کارکرده مورد نظرتان را پیداکنید به قسمت قیمت گذاری خودرو بروید.در بخش قیمت گذاری خودرو ،قیمت امروز خودروهای رنگ شده-دور رنگ-تمام رنگ-داری قطعات تعویضی رنگ دار و استوک و شاسی خوردگی و جوشکاری موجود است . رای خرید ارزانترین بیمه بدنه، قیمت بیمه ارائه شده توسط تمام شرکتهای بیمهای مجاز را در سامانه بیمه دات کام از طریق صفحه ی مقایسه و استعلام نرخ بیمه بدنه مقایسه نمایید. چرا قیمت خودرو صفر با قیمت تمام شده خودرو در بازار اختلاف دارد؟ یکی از انواع اتاق ها که کمتر دیده شده است اما شاید رنگ زیادی در زندگی تمام مردم داشته باشد، کابینی به نام Crew Cab است که به معنای اتاق خدمه می باشد. عضو کمیسیون برنامه و بودجه در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: البته رویکرد آیت الله رییسی اصلاح ایرادات در روند کار است تا خدمات به مردم به نحوه احسن انجام شود، رویکرد و نگاه ایشان پدرانه است و همانطور که گفتم هیچگاه به دنبال مچگیری از مدیران نیست.

رییس جمهور پس از بازدید از انبار خودروهای ایران خودرو، با حضور در خطوط تولید در جریان آخرین وضعیت تولید قرار گرفت و دستورهای در حوزه تامین قطعات و ترخیص فوری خودروهای دپو شده در انبارهای ایران خودرو، افزایش ۵۰ درصدی تولید خودرو در سال آینده، توقف تولید برخی خودروهای قدیمی و آغاز تولید چند خودروی جدید و با کیفیت، اجازه واردات منضبط و تحت نظارت از سال آینده، نوسازی ناوگان حمل و نقل عمومی، شفاف سازی فرآیند قرعه کشی و رفع ابهام کامل برای مردم با نظارت دقیق وزارت صمت صادر کرد. ایلان ماسک در نیمه دوم سال 2020 وعده داد که تسلا بتواند با کاهش هزینه تولید باتری در خودروهای برقی ظرف کمتر از 3 سال اولین خودروی الکتریکی اقتصادی با قیمت 25 هزار دلار را روانه بازار کند و به این ترتیب، بازار را شگفتزده کرد؛ البته آرزوهای ایلان ماسک به همینجا خاتمه نداشت و در ادامه وی از هدف گذاری تولید سالانه 20 میلیون خودروی برقی تا سال 2030 خبر داد. وی با بیان این جمله که در این شرایط باید واردات تقویت شود تصریح کرد: تقویت واردات منجر خواهد شد تا تولید هم روند صعودی را طی کند و بازار را تنظیم کند. وی در این بازدید ابتدا از خودروهای موجود در انبارهای ایرانخودرو بازدید میدانی به عمل آورد و با تاکید بر غیرقابلقبول بودن وجود این حجم از خودرو در انبار، دستورهایی برای ترخیص خودروها صادر کرد.

مقایسه خودروها عمدتا در دسته بندی های مختلف قابل انجام است. البته در برخی از خودروها و محصولات کمپانی های مختلف نظیر سایپا، ایران خودرو،کیا ، نیسان، هیوندای، گروه بهمن ، مدیران خودرو، کیفیت محصول ،تامین قطعات و خدمات پس از فروش و هندلینگ خودرو ، ظاهرخوب خودرو عمدتا تقاضای بیشتری ایجاد می کند . کدام خودروها در نوروز جریمه یک میلیون تومانی میشوند؟ عصر خودرو- بازار خودرو در هفته دوم اسفندماه روزهای کمرمقی را سپری کرد و شاهد ثبات قیمت اکثر خودروها بودیم. گروه صنعتي فردا ابتداي فعاليت خود را با همكاري با بزرگترين خودروساز كشور رقم زد و در بازه سالهاي 1396-1400 بالغ بر 30،000 دستگاه انواع خودرو توليد كرد. در ماده سوم این فرمان نیز نسبت به تامین قطعات موردنیاز و ترخیص و عرضه فوری خودروهای دپوشده در انبارهای شرکتهای خودروساز به بازار، حداکثر ظرف ۲ ماه آینده، توجه شده است. چرا باید خودروی بعدی را از کارخانه خودروساز خرید؟ چگونه ارزان ترین بیمهنامه بدنه را بخریم؟