پایگاه اطلاع رسانی عصر خودرو – صفحه اصلی

خسارت وارد به بدنه خودرو میتواند کلی یا جزئی باشد. گاهی زیاد بودن روشهای پرداخت باعث سردرگمی میشود و یکی از سوالات اصلی کاربران این است که عوارض خود را کجا پرداخت کنیم یا اینکه کدام روش برای ما بهتر است؟ یکی از سادهترین روشهای پرداخت عوارض خودرو سالیانه، استفاده از سایتهای پرداخت عوارض خودرو است. بعد از فسخ بیمه، ارزش بیمهنامه بدنه اتومبیل به صورت روزشمار محاسبه شده و به بیمهگزار پرداخت میشود. خسارت های ناشی از فرار حین تعقیب و گریز نیروی انتظامی مگر آن که حین این تعقیب و گریز شخصی به صورت غیرقانونی و بدون اجازه مالک خودرو پشت فرمان آن نشسته باشد که در این حالت، شخص متصرف خودرو نامیده میشود. مثلا اگر در اثر حوادث آتشسوزی، خودروی بیمه شده تا مدت ها قابل استفاده نباشد، شرکت بیمهگر تعهدی در قبال خسارت وارد شده به وسیله نقلیه ندارد. در چنین شرایطی، اگر ارزش خودرو جدید از ارزش خودروی قبلی بیشتر باشد، بیمهگذار باید تفاوت حق بیمه را به شرکت بیمه پرداخت کند. را شمارهگیری کنید. کافیست مطابق مراحلی که برای شما نمایش داده میشود پیش بروید پرداخت را انجام دهید.

عصر خودرو- وزیر صنعت، معدن و تجارت در دیدار با وزیر اقتصاد ارمنستان گفت: چهار مسیر اصلی در کریدور شمال جنوب تعریف شده است که یکی از این مسیرها از ارمنستان عبور میکند و تقویت ترانزیت میان دو کشور در همین راستا باید انجام شود. «لطف اله سیاهکلی» نماینده مردم قزوین و آبیک و عضو کمیسیون صنایع مجلس یازدهم در گفت و گو با خبرنگار سیاسی برنا در رابطه با بازدید سرزده رییس جمهور از خودروسازی ایران خودرو و ۸دستور مهم رییسی به حوزه خودرو سازی گفت: سه موضوع پراهمیت در حوزه خودرو داریم که می بایست این سه موضوع همزمان با یکدیگر حل شود، تنظیم بازار یکی از آنهاست که به دو روش انجام می گیرد، یکی تولید و دیگری واردات، زمانی که تولید کمتر از مصرف باشد و عرضه کمتر از تقاضا، بازار دچار آشفتگی و بهم ریختگی خواهد شد و در این شرایط باید واردات صورت بگیرد. نماینده مردم شیراز در مجلس افزود: این بازدیدهای سرزده حاشیه امن مدیرانی که به دنبال تخلف و یا عدم انجام مسئولیت خود هستند را از بین میبرد و این مدیران به انجام وظایف قانونی خود وامیدارد. مرحله چهارم: فهرست منتخبین قرعه کشی، حداکثر ۳ روز پس از پایان ثبت نام از طریق سایت فروش اینترنتی و ارسال پیامک اعلام میشود و مشتری باید با مراجعه به سایت، از وضعیت ثبت نام خود (انتخاب یا عدم انتخاب خود در قرعه کشی) مطلع شود.

تخفیف های بیمه بدنه:تخفیفات این بیمه خودرو شامل: تخفیفهای عدم خسارت، تخفیف خودروی صفر، تخفیف خرید نقدی، تخفیف ارزش خودرو هستند. به همین دلیل کارشناسان بیمه دات کام، خرید بیمه بدنه را به همه دارندگان خودرو مخصوصا دارندگان خودروهای نامتعارف توصیه میکنند. همانطور که همه میدانیم، وجود نوسانات شدید قیمتی در بازار که مدتها است شاهد آن هستیم، دلیل جستجوهای هرروز مردم پیرامون قیمت خودرو است. عصر خودرو- کارشناس بازار سرمایه گفت: حذف قیمتگذاری دستوری به معنای افزایش قیمت کارخانه خودرو بوده و به معنی افزایش قیمت آن در بازار آزاد نیست. البته به شرطی که از کل سرمایه بیمه شده بیشتر نباشد. اکوایران: در روز دوشنبه شاخص کل بورس پس از 2 روز صعود کرد و 67 درصد از نمادهای بازار سبزپوش شدند. اکوایران: در حالی که تا دقایق پایانی معاملات شاخص کل بورس پایتخت در سطوحی بالاتر از رقم روز دوشنبه در نوسان بود، پس از بازگشایی نماد شستا -شرکت سرمایهگذاری تأمین اجتماعی- شاخص کل قرمزپوش شد. ایلان ماسک در نیمه دوم سال 2020 وعده داد که تسلا بتواند با کاهش هزینه تولید باتری در خودروهای برقی ظرف کمتر از 3 سال اولین خودروی الکتریکی اقتصادی با قیمت 25 هزار دلار را روانه بازار کند و به این ترتیب، بازار را شگفتزده کرد؛ البته آرزوهای ایلان ماسک به همینجا خاتمه نداشت و در ادامه وی از هدف گذاری تولید سالانه 20 میلیون خودروی برقی تا سال 2030 خبر داد.

به بیان دیگر، انتخاب پوششهای بیمه ای بیشتر با افزایش قیمت بیمه همراه است. نزول قیمت خودرو حتی اگر در اثر حوادث تحت پوشش بیمه بدنه باشد. اگر مبلغ عوارض بالا باشد شهرداری تمهیداتی را جهت تقسیط عوارض سالیانه خودرو در نظر خواهد گرفت. محاسبه عوارض سالیانه خودرو ۱۴۰۰ به چه صورت است؟ بیمه گزار بعد از محاسبه بیمه بدنه، بهترین بیمه آنلاین خودرو را خریداری میکند. مشخصات خودرو:عواملی نظیر سال ساخت اتومبیل، نوع خودرو، ارزش خودرو و کاربری آن در محاسبه نرخ بیمهنامه بدنه نقش پررنگ دارند. بر اساس بخشنامه ۴۴۳۱ ایران خودرو، پژو پارس، پارس Tu۵، پژو ۲۰۷ با سقف شیشهای و دنا پلاس توربو شارژ اتوماتیک در این طرح عرضه میشود. آنچه مشخص است یکی از مسیرهای رقابتپذیری و رفع انحصار خودرو، بازگشایی واردات خودرو است که رئیسی در دستورات خود به آن اشاره کرده است. برای استفاده از خدمات این اپلیکیشن کافیست آن را از استورهای معتبر روی گوشی خود نصب کرده و با وارد کردن شماره موبایل خود و دریافت کد تائید، فعالسازی را انجام دهید. این بازدید از پیش اعلام نشده در شرایطی انجام شد که وزیر صنعت، معدن و تجارت و مدیر عامل ایران خودرو طبق برنامهریزی قبلی قرار بود امروز عازم ارمنستان بودهاند.