پایگاه اطلاع رسانی عصر خودرو – صفحه اصلی

شماره پلاک و شماره VIN خودرو خود را وارد کنید و عوارض سالیانه را استعلام بگیرید و نسبت به پرداخت آن اقدام کنید. در نتیجه، افراد می توانند با نام نویسی در سایت ایران خودرو و ثبت نام برای دریافت اتومبیل به صورت مستقیم از کارخانه، قیمت بسیار مناسب تری را نسبت به بازار آزاد برای خودروشان پرداخت نمایند. ۷بخش بعدی فرم ثبت نام مربوط به انتخاب کلمه عبور و وارد نمودن اطلاعات هویتی است. اما اگر تا کنون این کد ملی ثبت نشده باشد، وارد بخش مربوط به فرم ثبت نام می شوید. ثبت نام اولیه جهت دریافت اطلاعات کاربران از جمله اطلاعات هویتی، بانکی و گواهینامه ای انجام می شود. هم چنین امکان اقدام برای ثبت نام در سامانه فروش محصولات هم از این طریق برای شما فراهم است که در ادامه به روش انجام آن خواهیم پرداخت. مالکان خودرو باید به صورت سالیانه نسبت به پرداخت عوارض خودرو خود اقدام کنند. بعد از تکمیل ثبت نام در این مرحله، نام کاربری و رمز عبور در اختیارتان قرار داده می شود و می توانید به وسیله این اطلاعات به حساب کاربری خود وارد شده و نسبت به سفارش خودرو مورد نظرتان از این طریق اقدام نمایید. در ادامه هر موقعی که این شرکت طرحی برای فروش محصولات خود ارائه دهد، می توانید از این طریق به بخش فروش وارد شده و در قرعه کشی محصول مورد نظرتان شرکت کنید.

بنابراین اطلاع از آدرس و مکان نمایندگی های این شرکت برای شا حائز اهمیت خواهد بود. در حال حاضر بخش فروش اینترنتی سایت ایران خودرو بیش تر از قسمت های دیگر آن مورد استفاده قرار می گیرد. سعی کنید برای ثبت نام در این سامانه یا سفارش خرید محصولات، از سیستم های کامپیوتری استفاده نمایید تا در هنگام طی کردن مراحل با خطا و مشکل مواجه نشوید. هدف از راه اندازی سایت خودروبانک، تست و بررسی خودروها و ماشین های بازار اعم از ساخت داخل یا وارداتی است و هر خودرو یا ماشین به صورت فیلم یا مقاله به طور تخصصی مورد تست و معرفی قرار می گیرد. به همین دلیل بعد از ثبت نام همه متقاضیان، فرآیند قرعه کشی انجام می گیرد تا افراد نهایی دریافت کننده خودرو به تعداد ظرفیت هایی که قرار است عرضه شود، مشخص گردند. هم چنین در هنگام انجام فرآیند ثبت نام، شرایط لازم برای حضور در قرعه کشی محصولات این شرکت سنجیده می شود. البته با توجه به شرایط قیمتی مناسب خرید خودرو از شرکت ایران خودرو نسبت به بازار آزاد، تقاضا برای ثبت نام محصولات این بخش هم بسیار بالا است.

هر فرد با توجه به بودجه و معیارهای مورد نظر خود، می تواند به خرید خودرو صفر یا خودرو کارکرده اقدام نماید. چه برای مشتریان خودروی صفر و چه برای خریداران و فروشندگان خودروی کارکرده. سِپریس چه کار میکند؟ شرکت بیمه تمام پوشش های مذکور را در قبال دریافت حق بیمه اضافی ارائه میکند. یکی از دغدغه های مهم بسیاری از کاربران و مشتریان خودرو اطلاع از محصولات مختلف شرکت های خودروسازی است. کرایه روزانه ، هفتگی و بلند مدت خودرو ایرانی و خارجی اقتصادی ، رزرو کاملا آنلاین، خدمات رسانی 24ساعته، حداقل ودیعه، نمایندگی فعال در بیشتر شهرهای ایران، بهترین قیمت اجاره خودرو در ایران بخشی از خدمات ارائه شده و وجه تمایز سعادت رنت است. در طول مدت اعتبار بیمهنامه، میتوان یکبار بدون نیاز به کروکی خسارت را از بیمهنامه بدنه دریافت کرد. کاربران می توانند از این طریق با سامانه ایران خودرو ارتباط برقرار کرده، سوالات خود را بپرسند. در این قسمت از شما درخواست می شود نام کاربری که همان کد ملی است و کلمه عبور خود را در جایگاه مشخص شده قرار داده و به این سامانه وارد شوید. در این قسمت باید شماره شبا کارت بانکی که به نام خودتان است و قصد دارید برای خرید محصوالات ایران خودرو از طریق آن هزینه را بپردازید، وارد کنید.

با پشت سر گذاشتن این مراحل شما به سامانه ایران خودرو وارد شده و می توانید از امکانات این سامانه استفاده نمایید. در مراحل بعد به راحتی می توانید با استفاده از نام کاربری و کلمه عبوری که خودتان در این بخش انتخاب کرده اید، به این سامانه وارد شوید. بنابراین اکنون به راحتی می توانید جهت ورود به این سامانه یا انجام ثبت نام در قسمت فروش اینترنتی آن اقدام نمایید. ثبت نام در سایت فروش ایران خودرو برای تمام کسانی که قصد خریداری محصولات این شرکت به طور مستقیم را دارند، الزامی است. البته قبل از آن لازم است با ورود به سایت ثبت نام ایران خودرو ، ثبت نام خود را در این سامانه انجام داده و حساب کاربری خود را ایجاد کنند. ۸در آخرین بخش فرم ثبت نام هم باید شماره موبایل تان را وارد کرده و جنسیت را انتخاب کنید. اما فرمان 8 مادهای سید ابراهیم رئیسی، به نوعی تبیینکننده همان برنامهای است که سیدرضا فاطمیامین وزیر صمت در قالب برنامه راهبردی خودرو اعلام کرده بود، با این حال اما در برنامه وزیر صمت، قید بازگشایی واردات خودرو دیده نمیشود.