ورود به سایت ایران خودرو Ikco.ir – راهنمای ثبت نام

در این بخش می توانی اطلاعات نمایندگی ها را مطالعه کرده و یک نمایندگی مناسب و نزدیک به محل سکونت خود را برای تحویل خودرو خریداری شده انتخاب کنید. ورشکست شدن خودروسازهایی که خون مردم را در شیشه کرده اند و از مرگ مردم سود کردند برای کسی تاسفبار نیست. در حال حاضر تسویه عوارض مربوط به طرح ترافیک نیز از روشهای پرداخت اینترنتی انجام میشود و کار را برای شهروندان بسیار ساده کرده است. هم چنین در هنگام انجام فرآیند ثبت نام، شرایط لازم برای حضور در قرعه کشی محصولات این شرکت سنجیده می شود. برای وارد شدن به سامانه ایران خودرو لازم است یک سری اقدامات را انجام دهید که البته زیاد پچیده و دشوار نیستند. روشهای مختلفی برای پرداخت عوارض سالیانه خودرو در نظر گرفته شده است که با توجه به دسترسی خود میتوانید از هر یک از آنها استفاده کنید. بر همین اساس وزیر صنعت، معدن و تجارت سفر خود را به تاخیر انداخته و مدیر عامل ایران خودرو به تنهایی عازم ارمنستان شده و در بازدید امروز قائم مقام شرکت در بازدید رییس جمهور حاضر شده است. عصر خودرو- جانشین پلیس راهور ناجا شرط سفر نوروزی برای خودروهای شخصی را تشریح کرد و گفت: برای سفر نوروزی نیاز به ثبت پلاک خودرو در هیچ سامانهای نیست.

به گزارش ایسنا به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دولت، آیت الله سید ابراهیم رئیسی صبح امروز در بازدید از پیش اعلام نشده از شرکت ایران خودرو از نزدیک در جریان مشکلات و مسائل صنعت خودرو قرار گرفت. متقاضیان در صورت دارا بودن این شرایط، باید این موضوع را در وب سایت ایران خودرو اعلام نمایند؛ در غیر این صورت امکان خرید محصولات این شرکت وجود نخواهد داشت. اما در صورتی که تا کنون در سایت این شرکت ثبت نام نکرده اید، باید از قسمت پایین این پنجره بر روی گزینه «ثبت نام» کلیک نمایید. ۲بعد از بالا آمدن نتایج جست و جوی تان، باید اولین سایتی که در لیست نتایج گوگل نمایش داده شده است را کلیک کرده و به آن وارد شوید. باید گزینه «فروش اینترنتی محصوالات» را از این بخش انتخاب کنید تا به قسمت فروش سامانه منتقل شوید. سعی کنید برای ثبت نام در این سامانه یا سفارش خرید محصولات، از سیستم های کامپیوتری استفاده نمایید تا در هنگام طی کردن مراحل با خطا و مشکل مواجه نشوید. در ادامه اقدامات لازم جهت ورود به سایت ایران خودرو را برای شما توضیح داده ایم تا به راحتی بتوانید به این سامانه وارد شوید.

بنابراین اکنون به راحتی می توانید جهت ورود به این سامانه یا انجام ثبت نام در قسمت فروش اینترنتی آن اقدام نمایید. در ادامه روش انجام ثبت نام سایت ایران خودرو را هم توضیح خواهیم داد تا به راحتی بتوانید ثبت نام اولیه خود را انجام داده و برای شرکت در قرعه کشی محصولات با مشکلی رو به رو نباشید. برای انجام ثبت نام در سایت فروش اینترنتی محصولات ایران خودرو هم لازم است چند مرحله را طی کرده و در هر مرحله اطلاعاتی که از شما درخواست می شود را با دقت وارد کنید. مواردی که تا این جا بیان کردیم، تعدادی از مهم ترین خدمات قابل ارائه در سایت ایران خودرو محسوب می شوند. در صورت عدم واریز وجه، ثبت نام متقاضی کان لم یکن تلقی میشود. مطابق با بخشنامه شماره ۴۲۴۹ دریافت کد کاربری و کلمه عبور قبل از ثبت نام در سایت فروش اینترنتی از الزامات نام نویسی است و در صورت عدم دریافت کد کاربری و کلمه عبور، امکان ثبت نام میسر نخواهد بود. مرحله دوم: در پایان فرآیند ثبت نام به فرد متقاضی کد پیگیری اختصاص داده میشود. ۶به هر حال، بعد از این که اطلاعات لازم در هر کدام از روش های ثبت درخواست را که انتخاب کرده اید، وارد نمودید، می توانید درخواست و گزارش خود را در این سامانه ثبت کنید.

مراحل ثبت نام در سامانه مذکور به شرح زیر می باشند. دو گزینه پیگیری درخواست و ثبت درخواست در قسمت پایین صفحه قابل مشاهده می باشند. ۲بعد از وارد شدن به صفحه اصلی این سایت، در قسمت بالای آن منویی را مشاهده خواهید کرد که خدمات متنوعی را به شما ارائه می دهد. عصر خودرو- تویوتا یکی از جذاب ترین پیکاپ های خود را با نام هایلوکس ریوو جی آر مدل ۲۰۲۲ در بازار تایلند عرضه می کند. حال یک فولکسواگن گلف GTi را تصور کنید؛ مصرف سوخت این خودرو برابر بهصورت ترکیبی ۸.۴ لیتر بر ۱۰۰ کیلومتر است که نسبت به مصرف سوخت مدل ۲۰ سال پیش حدودا ۲ لیتر بر ۱۰۰ کیلومتر بهتر شده. به عنوان مثال ردیاب های آهنربایی نظامی که یکی از قدرتمندترین مدل هاست میتواند تا یک سال بدون شارژ مجدد کار کند ولی مدل های ارزانتر عمر باتری شان نهایتا تا دو هفته (بدون شارژ مجدد) خواهد بود. در برخی موارد قیمت خودروهایی که در بازار آزاد خرید و فروش می شوند تا دو برابر قیمت فروش کارخانه یا حتی بیش تر هم می رسند.