ورود به سایت ایران خودرو Ikco.ir – راهنمای ثبت نام

برای وارد شدن به سامانه ایران خودرو لازم است یک سری اقدامات را انجام دهید که البته زیاد پچیده و دشوار نیستند. ۲بعد از وارد شدن به صفحه اصلی این سایت، در قسمت بالای آن منویی را مشاهده خواهید کرد که خدمات متنوعی را به شما ارائه می دهد. ۴سپس به صفحه دیگری وارد شده و پنجره ورود به سایت ایران خودرو را می بینید. در این سمت باید از منو موجود در بالای صفحه بر روی گزینه «ورود کاربر» کلیک نمایید. وی در این بازدید ابتدا از خودروهای موجود در انبارهای ایرانخودرو بازدید میدانی به عمل آورد و با تاکید بر غیرقابلقبول بودن وجود این حجم از خودرو در انبار، دستورهایی برای ترخیص خودروها صادر کرد. با کلیک بر روی هر کدام از این برندها، محصولات موجود در ان برند نمایش داده خواهد شد. روشهای مختلفی برای پرداخت عوارض سالیانه خودرو در نظر گرفته شده است که با توجه به دسترسی خود میتوانید از هر یک از آنها استفاده کنید. البته با توجه به شرایط قیمتی مناسب خرید خودرو از شرکت ایران خودرو نسبت به بازار آزاد، تقاضا برای ثبت نام محصولات این بخش هم بسیار بالا است.

به گزارش ایلنا از رشت، رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی گیلان گفت: با توجه به افزایش مراجعات مردمی به مراکز تعویض پلاک و دفاتر خدمات خودرویی و در راستای تسهیل و تسریع در ارائه خدمات شماره گذاری و جلوگیری از ایجاد ازدحام در روزهای پایانی سال، مقرر شد ساعت کار مراکز شماره گذاری و تعویض پلاک از ساعت ۱۴ به ۱۶ به میزان ۲ ساعت در روز افزایش یابد. عصر خودرو- نماینده مردم نطنز در مجلس شورای اسلامی گفت: باید در حوزه خودروسازی و قطعه سازی مشکلات، نواقص و کمبودها بر طرف و بر اساس سلایق و خواست مردم خودرویی با کیفیت تولید و عرضه شود. عصر خودرو- معاون بازاریابی و فروش گروه صنعتی ایران خودرو گفت: با برنامهریزی مدون و سرمایه گذاری ۱۰ هزار میلیارد تومانی در هر سال، ظرف پنج سال آینده، با توسعه پلتفرم و قوای محرکه، هیچ یک از محصولات قدیمی فعلی تولید نخواهد شد. این بازدید از پیش اعلام نشده در شرایطی انجام شد که وزیر صنعت، معدن و تجارت و مدیر عامل ایران خودرو طبق برنامهریزی قبلی قرار بود امروز عازم ارمنستان بودهاند.

با پشت سر گذاشتن این مراحل، ثبت نام شما با موفقیت در سایت ایران خودرو انجام شده و حساب کاربری تان ایجاد می شود. در نتیجه، افراد می توانند با نام نویسی در سایت ایران خودرو و ثبت نام برای دریافت اتومبیل به صورت مستقیم از کارخانه، قیمت بسیار مناسب تری را نسبت به بازار آزاد برای خودروشان پرداخت نمایند. به منظور افزایش رقابت پذیری و رفع شائبه انحصار، متناسب سازی قیمت خودرو و جبران کمبود تولید به میزان مورد نیاز بازار، موانع قانونی و اجرایی واردات خودرو در سال ۱۴۰۱، حداکثر ظرف ۳ ماه آینده رفع گردد و با افزایش صادرات خودرو و قطعات، نسبت صادرات به واردات در صنعت خودرو افزایش یابد. برای خرید خودرو دست دوم ملاکهایی از جمله کارکرد، ظاهر، کارایی و سالم بودن، قیمت قطعات دست دوم در بازار، دسترسی به تعمیرکاران حرفهای، تجهیزات و آپشنهای بیشتر، میزان سال کارکرد و مواردی دیگر را باید مد نظر قرار داد. نسبت به تامین قطعات موردنیاز و ترخیص و عرضه فوری خودروهای دپوشده در انبارهای شرکتهای خودروساز به بازار، تا نصاب استاندارد، حداکثر ظرف ۲ ماه آینده، اقدام شود.

هم چنین امکان اقدام برای ثبت نام در سامانه فروش محصولات هم از این طریق برای شما فراهم است که در ادامه به روش انجام آن خواهیم پرداخت. بعد از تکمیل ثبت نام در این مرحله، نام کاربری و رمز عبور در اختیارتان قرار داده می شود و می توانید به وسیله این اطلاعات به حساب کاربری خود وارد شده و نسبت به سفارش خودرو مورد نظرتان از این طریق اقدام نمایید. ۷بخش بعدی فرم ثبت نام مربوط به انتخاب کلمه عبور و وارد نمودن اطلاعات هویتی است. ثبت نام اولیه جهت دریافت اطلاعات کاربران از جمله اطلاعات هویتی، بانکی و گواهینامه ای انجام می شود. برای اطلاعات بیشتر همین حالا با کارشناسان ما تماس بگیرید. البته قبل از آن لازم است با ورود به سایت ثبت نام ایران خودرو ، ثبت نام خود را در این سامانه انجام داده و حساب کاربری خود را ایجاد کنند. برای انجام ثبت نام در سایت فروش اینترنتی محصولات ایران خودرو هم لازم است چند مرحله را طی کرده و در هر مرحله اطلاعاتی که از شما درخواست می شود را با دقت وارد کنید. ۲بعد از بالا آمدن نتایج جست و جوی تان، باید اولین سایتی که در لیست نتایج گوگل نمایش داده شده است را کلیک کرده و به آن وارد شوید.