ورود به سایت ایران خودرو Ikco.ir – راهنمای ثبت نام

حمید حاجی زاد منصور گفت: انباشتگی خودرو با توجه به حجم تولید روزانه این شرکت و انتقال به پارکینگ و همچنین ماندگاری خودروهای دارای کسری قطعات مربوط است و مفهوم دپوی خودرو به دلیل افزایش قیمت از سوی خودروساز نادرست است. در حال حاضر این شرکت ازطریق اعمال مدیریت در تامین قطعات یدکی اصلی و تاکید بر آموزش کارکنان و توسعه شبکه فراگیر نمایندگی های مجاز و ایجاد زیرساختهای لازم بمنظور ارتقاء کیفیت و بهبود مستمر در ارائه خدمات خودرویی، در راستای افزایش رضایت مشتریان گام برمی دارد. با توجه به گران بودن خودرو و قطعات یدکی از یک طرف و اجتناب ناپذیر بودن حوادث رانندگی، اهمیت بیمهنامه بدنه خودرو به شدت پررنگ میشود. هرگونه استفاده از قطعات با کیفیت پایین در مونتاژ خودرو از ابتدای سال ۱۴۰۱ مطلقا ممنوع است و دستگاههای مسول موظفند با عرضه قطعات یدکی تقلبی و قاچاق به ویژه قطعات پر مصرف و موثر بر ایمنی خودرو نیز مقابله نمایند. خودرو های مانده در انبارهای ایران خودرو بازدید میدانی به عمل آورد و دستور داد مشکلات ترخیص این خودرو ها هر چه سریعتر حل شود.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی گیلان از افزایش ساعت مراکز شماره گذاری و تعویض پلاک خودرو در گیلان خبر داد. همین موضوع باعث افزایش قیمت روز خودرو در بازار نسبت به کارخانه می شود. اما در زمینه خودرو خارجی باید از قیمت روز خودرو وارداتی اطلاع داشته باشیم. عصر خودرو- مرکز پاسخگویی ایرانخودرو به عنوان برجستهترین و پیشرفتهترین مرکز موجود در کشور با پیادهسازی الزامات استاندارد بینالمللی مرکزتماس با مشتری، موفق به اخذ گواهینامه ISO۱۸۲۹۵شد. عصر خودرو- نماینده مردم نطنز در مجلس شورای اسلامی گفت: باید در حوزه خودروسازی و قطعه سازی مشکلات، نواقص و کمبودها بر طرف و بر اساس سلایق و خواست مردم خودرویی با کیفیت تولید و عرضه شود. عصر خودرو- استلانتیس قصد دارد تا سال ۲۰۳۰، ۱۰۰ درصد خودروهای الکتریکی در اروپا بفروشد. نحوه مشاهده عوارض سالیانه خودرو در تمامی آنها یکسان است و نیازی به داشتن اطلاعات اضافی برای هر یک نیست. در ادامه می توانید بر روی هر محصول کلیک کرده و به بخش اطلاعات آن وارد شوید.

هر کدام از این موارد امکانات خاصی را در اختیار شما قرار می دهند که در ادامه به بیان آن ها می پردازیم. همانطور که عنوان شد سید ابراهیم رئیسی رئیسجمهور در بازدید سرزده از شرکت ایرانخودرو نسبت به عملکرد خودروسازان انتقاد و در ادامه دستورات خود را برای ساماندهی و تحول در تولیدخودرو صادر کرد. همان گونه که اشاره کردیم، ابتدا لازم است ثبت نام خود را در بخش فروش اینترنتی وب سایت ایران خودرو انجام داده و نام کاربری و کلمه عبور دریافت کنید. در این قسمت از وب سایت ایران خودرو می توانید اطلاعات کاملی در مورد این شرکت و تاریخچه آن به دست آورید. آگاهی از قیمت خودرو دست دوم و کارکرده، یک چالش جدی برای بازار پرتلاطم خودروی ایران است؛ چراکه دیگر یک قیمت اعلامی و سراسری وجود ندارد تا خریداران و فروشندگان بتوانند با استناد به آن قیمت گذاری خودرو، ماشین خود را معامله کنند. اما سایر بخش های این سامانه هم از اهمیت بالایی برخوردار بوده و خدمات متنوعی را به شما ارائه می کنند. پس در هر بازه زمانی که شرکت ایران خودرو طرح فروش ارائه داده باشد، با استفاده از این اطلاعات به حساب کاربری تان وارد شده و نسبت به ثبت نام در قرعه کشی خودرو مورد نظرتان اقدام نمایید.

در این سمت باید از منو موجود در بالای صفحه بر روی گزینه «ورود کاربر» کلیک نمایید. در صورت که قبلا کد ملی شما در این سامانه ثبت شده باشد، این موضوع اعلام خواهد شد. با اینکه مراقبت از خودروی اجارهای اولین وظیفه شماست، اما در صورت خرابی، تصادف و مشکلات اینچنینی بیمه جبران خسارت خواهد کرد. خودروی ثبت نامی، از بیمه شخص ثالث برابر آخرین سقف قانونی ابلاغ شده در زمان تحویل خودرو برخوردار خواهد بود. نیازتان خودروی خارجی است یا داخلی؟ یا مشکلات ناشی از محصولاتی را که از این شرکت تحویل گرفته اند، در میان بگذارند. زیرا در وهله اول، هنگامی که شما قصد خرید خودرو جدیدی از این شرکت را دارید، باید نمایندگی تحویل آن را هم مشخص کنید. ابتدا کلمه عبور مورد نظر خود را وارد نموده و آن را تایید کنید. بعد از این که دو مرتبه در کادرهای مشخص شده شماره شبا را وارد کردید، تیک مربوط به تایید آن را هم در قسمت پاییت بزنید. در ادامه باید تیک مربوط به عبارت های « مالك خودرو نیستم و پلاك انتظامی فعال خودرو به نام خود ندارم» و « دارای گواهینامه رانندگی خودرو می باشم» را هم فعال کرده و شماره گواهینامه تان را در کادر مشخص شده قرار دهید.