ورود به سایت ایران خودرو Ikco.ir – راهنمای ثبت نام

روزانه هزاران آگهی خرید و فروش خودرو در سایت ماشین بانک قرار می گیرد و شما میتوانید با مشخص کردن بودجه مورد نظر خود، برند و مدل ماشین، امکانات ماشین، وضعیت ظاهری، بدنه و میزان کارکرد خودرو، ماشین مورد نظر خود را انتخاب نمایید. انتخاب رنگ خودرو توسط مشتری، پس از اعلام اسامی منتخبین و توسط مشتری در زمان واریز وجه صورت خواهد گرفت. به این صورت که با ورود به سایت ازکی و ثبت اطلاعات خودروی خود، قیمت بیمه شخص ثالث آن را در شرکتهای مختلف بیمه استعلام گرفته و پس از بررسی دقیق حق بیمهها، پوششها و اطلاعات مورد نیاز خود، بیمه شخص ثالث را خریداری کنید. در صورتی که قصد شرکت در قرعه کشی محصولات مختلف شرکت ایران خودرو را دارید، در وهله اول باید در سامانه فروش اینترنتی آن ثبت نام کرده باشید. اگر قصد خرید بیمه شخص ثالث را دارید، قبل از خرید بیمهنامه باید استعلام قیمت آن را در شرکتهای مختلف بیمه بگیرید. شماره پلاک و شماره VIN خودرو خود را وارد کنید و عوارض سالیانه را استعلام بگیرید و نسبت به پرداخت آن اقدام کنید.

برای آن که از خدمت استعلام و پرداخت جرایم رانندگی پرداخت الکترونیک سداد استفاده کنید کافی است شماره 8 یا 9 رقمی پشت کارت ماشین خود را وارد کنید تا فهرست همه خلافی های خودروی خود را مشاهده و پرداخت کنید. در صفحه «استعلام خلافی خودرو و پرداخت جریمه» پرداخت الکترونیک سداد می توانید با استفاده از بارکد 8 یا 9 رقمی پشت کارت ماشین از خلافی خودروی خود مطلع شوید و جریمه آن را پرداخت کنید. یکی از عوامل مهم تاثیر گذار بر قیمت نهایی بیمه شخص ثالث، تخفیف عدم خسارت بیمه است؛ به این معنی که به تعداد سالهایی که بیمهگذار از بیمه ثالث خود استفاده نکرده باشد، به بیمهنامه او تعلق میگیرد. روش تویوتا برای استفاده از هیدروژن به جای سوخت چیست؟ در قانون جدید بیمه شخص ثالث این تخفیفات به جای ۸ سال، در ۱۵ سال اعمال میشود. دراین صورت، زمانی که شخص بیمهگذار اقدام به تمدید بیمهنامه خود نماید، تخفیف تعداد سال های عدم خسارت بر حق بیمه پرداختی جدید آن اعمال میشود و مبلغ آن کاهش پیدا میکند. در طول مدت اعتبار بیمهنامه، میتوان یکبار بدون نیاز به کروکی خسارت را از بیمهنامه بدنه دریافت کرد. مدت اعتبار بیمه شخص ثالث چقدر است؟ مدت اعتبار بیمهنامه شخصثالث میتواند از چند روز تا یک سال باشد اما میتوان گفت که خرید بیمه شخص ثالث به صورت سالانه مقرون بهصرفهتر است.

در قانون قبلی بیمه ثالث با اولین خسارت و کنده شدن کوپن بیمهنامه، تمام تخفیف های سال های قبلی از بین میرفت؛ اما در قانون جدید بیمه شخص ثالث شرایط تغییر کرده و کاهش آنها به صورت پلکانی است. برای انتخاب بهترین بیمه شخص ثالث نیاز دارید اطلاعات، شرایط و نرخهای تمام شرکتهای بیمه را در کنار یکدیگر ببینید و بر اساس نیازها و اولویتهای خود آنها را مقایسه کنید. گفتیم که قیمت بیمه شخص ثالث در شرکتهای مختلف بیمه تفاوت چندانی ندارد اما قیمت این بیمه نباید تنها معیار شما برای خرید بیمه ثالث باشد و اگر به دنبال بهترین بیمه شخص ثالث هستید باید به عوامل بسیاری در انتخاب آن توجه کنید. ۷بخش بعدی فرم ثبت نام مربوط به انتخاب کلمه عبور و وارد نمودن اطلاعات هویتی است. بعد از انتخاب کلمه عبور، لازم است اطلاعات هویتی مورد نیاز از جمله نام، نام خانوادگی، نام پدر، شماره شناسنامه، تحصیلات، شغل، تاریخ تولد، تاریخ صدور شناسنامه، شهر محل تولد و سکونت و شهر محل صدور شناسنامه را هم وارد نمایید. همچنین مشاوران ازکی در تمام مراحل خرید، شما را برای انتخاب بهترین بیمه شخص ثالث راهنمایی خواهند کرد. مرکز مشاوره و انتخاب بیمه «ازکی» به شما کمک میکند با چند مرحله ساده و وارد کردن مشخصات خودروی خود، بدون هیچ زحمتی نرخ و شرایط برترین شرکت های بیمه را در کنار هم ببینید و بهترین انتخاب را داشته باشید.

عضو کمیسیون صنایع با اشاره به شرایط سرسام آور قیمت خودرو یاد آور شد: موضوع دیگر قیمت خودرو است که اگر عرضه وتقاضا با یکدیگر همخوانی نداشته باشد، همچنان قیمت خودرو بالا می ماند و نمی توان قیمت خودرو را پایین آورد. حداکثر پوشش مالی در بیشتر شرکتهای بیمه معادل 80 میلیون تومان است و در بعضی از شرکتها مثل بیمه شخص ثالث ایران در شرایط خاص تا 320 میلیون تومان هم میرسد. جی پلاس؛ در پی بازدید سرزده رییس جمهوری از پارکینگهای خودروهای دارای کسری قطعه و خطوط تولید و با دستور وی، گروه صنعتی ایران خودرو متعهد به کاهش تعداد خودروهای ناقص به میزان متعارف حداکثر تولید تجمیعی دو هفته خود شد. جعفر قادری در مجلس شورای اسلامی در گفتوگو با خبرنگار پارلمانی ایرنا با اشاره به بازدید سرزده رئیس جمهور از شرکت ایران خودرو گفت: اقدام آقای رئیسی در بازدید سرزده از شرکت ایران خودرو اقدامی قابل تحسین و حمایت و تقدیر است. هرگونه واگذاری خودرو به شرکتها و دستگاههای دولتی و غیر دولتی به صورت رانتی و غیرشفاف و متفاوت با رویه معمول فروش خودرو به مردم ممنوع است. در این بند سه نکته موردتوجه قرار گرفته است؛ اول حذف قرعهکشی خودرو با رشد عرضه، دوم به خودروساز فرمان داده شده که با تکمیل وجه خودروهای پیشفروش شده باید بدون تاخیر بلاوجه، خودرو تحویل مشتری شود و سوم اینکه هرگونه واگذاری خودرو به شرکتها و دستگاههای دولتی و غیردولتی به صورت رانتی و غیرشفاف و متفاوت با رویه معمول فروش خودرو به مردم ممنوع شود.