نیز معمولاً کوچکتر است

فرمالدهید موجود در محصولات کراتین مو نه تنها برای فرد استفاده کننده که برای آرایشگران و تمام افراد حاضر در آرایشگاه ها مضر است. جایزه تعیین کنید: در ازای کارهای خوب و مثبت کارکنان به آن ها جایزه بدهید، تلاش کنید به حرفهای آن ها گوش داده و نیازهای آن ها را بر طرف کنید. زیرا روش انجام اکستنشن و انتخاب موهای متناسب با موی شما به عهده آرایشگرتان است تا کمترین آسیب به موهایتان وارد شود بنابراین باید در انتخابتان دقت بیشتری کنید.شاید کیفیت اکستنشن به نظرتان کم اهمیت جلوه کند چرا که به بافتهای بدن ارتباطی ندارد اما بیتوجهی به این موضوعات بیماریها و آسیبهای جدی میتواند برای موهای شما داشته باشد و زیبایی شما را در جهت نا خوشایند تحت تاثیر قرار دهد. زیبایی خدادادی است، اما به سادگی میتوانید آن را دو چندان کنید. برای مرتب شدن موها از برس های نرم استفاده کنیم و حداقل روزی دو بار موهارا برس بکشیم تا از گره خوردگی در قسمت ریشه و ساقه مو جلوگیری کنیم.از تافت و حالت دهنده های حاوی سیلیکون استفاده نکنیم زیرا باعث جدایی موها از محل اتصال می شوند. برای انجام پدیکور خانگی کافی است تا مراحل زیر را دنبال کنید:- قبل از انجام هر کاری لاک قبلی را از ناخنهای خود پاک کنید و ناخنهای خود را گرفته و مرتب کنید.

ماسورهای حرفهای ما با داشتن اطلاعات کافی و به روز از آناتومی بدن انسان، حرکاتی تکنیکی و منظم را روی اندامهای بدن انجام میدهند. همچنین در کاشت ناخن با قالب بایستی قبل از موادگیری قلم را چندین بار داخل لیکوئید غوطه ور کنید تا حبابها از بین بروند در غیر این صورت داخل کاشت حبابهای ریز نمایان میگردد.موقع پر کردن مواد در داخل قالب سعی کنید ضخامت تمامی قسمتها تقریبا یکسان باشد و حتما کناره های قالب هم به اندازه کافی مواد داشته باشد وگرنه ناخن ها شکننده تر شده و دوام کمتری خواهند داشت. مربوط به کاشت با قالب:نکته مهمی که در کاشت ناخن با قالب باید رعایت گردد این است که موقع اندازه گیری بایستی قالب مورد نظر کمی بزگتر از صدف ناخن باشد زیرا مواد داخل آن پر میگردد و سایز ناخن ایجاد شده بعدا کوچکتر می گردد. منتها باید تیپ را سوهان بزنید تا کمی نازک شود . با توجه به این، پیشنهاد میکنم بعضی مواقع برای خوشحال کردن مشتریان، کمی بیشفروشی کرده و خدمات بیشتری به آنها ارائه کنید.

حتی بعضی از آرایشگاهها ساعت کاری انعطافپذیر دارند؛ یعنی هر وقت که مشتری بخواهد در دسترس هستند. مثلا اگر شما قصد دارید فقط یک شب به یک مهمانی برید و از موهای اصلی خودتون راضی نیستید، میتوانید با کمک این روش در عرض مدت کوتاهی موهای خودتان را پر پشت کنید. محیط و دکور داخلی سالن زیبایی از معیار های بصری پر اهمیت است. سالن زیبایی بانوان پرانا در محله ونک تهران و در بزرگراه کردستان خیابان ونک واقع شده است. اول به خاطر نوع قطعات کراتین است که بعد از حرارت دیدن جذب مو می شوند و باعث اتصال موها می شوند و همان طور که می دانید کراتین یک نوع پروتئین است که برای بهبود موهای آسیب دیده مناسب است و یکی دیگر از محاسن این روش هنگام باز کردن اکستنشن از روی سر از ریموورهای مخصوص کراتین استفاده می شود که به ساقه و ریشه مو آسیب نمی رساند و حسن دیگر این روش ماندگاری بالای آن نسبت به روش های دیگر است.اکستنشن سرد شامل دوخت مو، اکستنشن بافت، اکستنشن ریشه ای، اکستنشن با رینگ هست که همه این ها با ابزار کار می شود هیچ گونه دستگاهی در این اکستنشن استفاده نمی شودهمچنین در این روش موهای مصنوعی توسط رینگ های فلزی به موهای طبیعی متصل می شود.

این نوع کراتین علاوه بر ترمیم و احیای موهای آسیب دیده و سوخته موجب صاف شدن موهای شما نیز میشود در واقع می توان گفت که کراتین نوع دوم خاصیت صاف کنندگی بسیار بالایی دارد که به آن کراتینه برزیلی و یا نانو کراتین نیز می گویند.اگر شما تنها می خواهید آسیب های موهای خود را از بین ببرید و به دنبال صاف و لخت تر کردن موها نیستید کراتین نوع اول برای شما مناسب تر است اما اگر می خواهید علاوه بر احیا و ترمیم موهای صاف و ابریشمی داشته باشید کراتین نوع دوم را انتخاب کنید که همان کراتین برزیلی گفته می شود.نکاتی که بعد از کراتینه باید رعایت کنید:بعد از کراتینه به مدت 3 تا 4 روز موهای خود را به هیچ عنوان نباید بشورید.- به مدت 3 روز هیچ کش مو و کلیپسی به موهایتان نزنید.- حتما از شامپو ها و ماسک های مخصوص کراتینه استفاده کنید و شامپو های معمولی را حذف کنید.- برای رفتن به استخر حتما موهای خود را با روغن زیتون یا آرگان چرب کنید و یک کلاه نایلونی روی سر بگذارید تا کلر موجود در آب کراتینه موها را خراب نکند.- در آب دریا شنا نکنید چرا که نمک موجود در آب دریا کراتینه موهارا از بین می برد و موهایتان را بد حالت می کند.