نکاتی درباره سالن زیبایی که باید بدانید • مجله تصویر زندگی

پس اگر تا به حال تمام موارد گفته شده را در دفترچه یادداشت خود وارد کردید، این نکتهی آخر را نیز حتماً به آن اضافه کنید! اگر می خواهید ناخن بکارید و دست هایتان را مانند ملکه ها زیبا کنید، سری به گالری تصاویر کاشت ناخن بزنید. میکروبیلدینگ ابرو هم مانند میکروپیگمنتشن، روشی برای هاشور ابروست با این تفاوت که متخصص در این روش از قلمی دستی و بدون موتور استفاده می کند که دارای سوزن های یکبار مصرف بوده و فشار دست، این سوزن ها را روی پوست هدایت می کند. هایلایت مو با توجه به اینکه تنها بخش کوچکی از موهای شما را درگیر می کند، آسیب کمتری به موهای شما می رساند و در عین حال، ظاهری شیک و زیبا به موهای شما می دهد. آرایشگر برای جلب رضایت مشتریان، باید خدمات با کیفیتی را ارائه دهند و همینطور اخلاق خوبی نیز داشته باشد و بتواند به مشتریان درباره نحوه انجام خدمات آرایشی و تاثیر آنها روی افراد به مشتریان مشاوره دهد.

آرایشگری خوب است که با بهروزترین خدمات و روشهای زیبایی آشنا باشد و بتواند شما را در انتخاب مدل مو یا سایهی چشمی که بیشتر به صورتتان میآید راهنمایی کند. یک اتو موی خوب موهایتان را طوری حالت میدهد که چندین ساعت در مهمانی همانطور باقی بماند. اگر شما موهای سالم و درخشنده ای داشته باشید بدون هیچ آرایشی، موهایتان زیبا دیده می شود. نگرانی همیشگی بانوان عزیز برای کوتاه کردن به اندازه دلخواهشان در نیلسا دیگر معنی ندارد، ما هر اندازه ای شما بخواهید موهایتان را کوتاه کرده و فرم مورد نظر شما را برایتان آماده میکنیم. شاید برایتان این سوال پیش بیاید که در کنار تمامی این ها یک آرایشگر خوب نیز باید چه ویژگی هایی را داشته باشد؟ آرایشگاههایی که تجهیزات خودشان را بهروز نگه میدارند و همیشه دنبال خرید محصولات باکیفیت هستند، بیشتر قابل اعتمادند و خدمات بهتری را نیز ارائه میدهند. اگر خودتان را سزاوار بهترین ها میدونید باید به شما سالن زیبایی ویس با مدیریت شبنم نظیف را معرفی کنم.

ارائهی کلیهی خدمات آرایشی و پیرایشی با مواد درجه یک و ارگانیک، دارای مجربترین پرسنل و استفاده از بهروزترین روشها، بهترین سالن زیبایی در سعادت آباد. شعبه سعادت آبادش تا جایی که می دانیم مجهزتر است اما دو شعبه دیگر هم بسیار عالی هستند. از طرفی راههای زیادی برای از بین بردن موهای زائد وجود دارد؛ بیشتر سالنهای زیبایی برای رفع موهای زائد خدمات اپیلاسیون را ارائه میدهند؛ در حالی که بعضی از آنها در کنار اپیلاسیون خدمات لیزر را نیز انجام میدهند. بنابراین یکی از فاکتورهایی که در موفقیت یک سالن زیبایی اهمیت دارد؛ جذب مشتری است. امروزه خانمها تمایل دارند به سالن زیبایی مراجعه کنند که طیف گستردهای از خدمات آرایشی و بهداشتی را انجام میدهند؛ بههمین دلیل هر یک از سالنهای زیبایی خدمات متنوعی را ارائه میکنند که در جذب مشتری تاثیر زیادی دارد. موقعیت سالن زیبایی و میزان دسترسی افراد به آن از فاکتورهایی هستند که در جذب مشتری تاثیر زیادی میگذارد.

حتی بعضی از آرایشگاهها ساعت کاری انعطافپذیر دارند؛ یعنی هر وقت که مشتری بخواهد در دسترس هستند. یکی از سالن های زیبایی بسیار عالی در تهران است که طرفداران خاص خود را دارد. هدایایی مثل تخفیف ویژه برای استفاده از خدمات سالن زیبایی، هدیه نقدی و لوازم آرایشی و زیبایی عالی هستند. همانطور که اشاره شد تعرفههای سالن زیبایی بدلیل تخصصی بودن و استفاده از افراد ماهر بسیار بیشتر از تعرفههای آرایشگاه زنانه است. یکی از تخصصیترین خدمات آرایشی گریم و آرایش عروس است که در میزان افزایش درآمد سالن زیبایی نقش پر رنگی دارد. همچنین لیزر موهای زائد برای ازبین بردن موهای چهره نیز صورت میگیرد؛ بنابراین سالنهای زیبایی که خدمات لیزر موهای زائد را انجام میدهند از مشتریان بیشتری برخوردارند؛ چرا که لیزر موهای زائد یکی از خدماتی است که خانمها تمایل دارند به جای اپیلاسیون انجام دهند تا دچار حساسیتهای پوستی ناشی از اپیلاسیون نشوند. سالنهای زیبایی چه خدماتی ارائه میدهند؟