معرفی مراکز خرید لوازم خانگی شهر تهران – مجله آینو

محصولات این برند تا ۲۴ ماه شامل خدمات پس از فروش است. چهارم یا پنجم ماه زمانی که مردم حقوق خود را دریافت میکنند و بیست و سوم تا بیست و نهم ماه وقتی که حقوقشان را خرج کرده اند. نباید از خاطر دور داشت که بسیاری از کارخانههای سازنده لوازم خانگی محصولات خود را صادر میکنند. اما اگر بدانید بهترین زمان خرید لوازم خانگی برای یافتن بهترین قیمت ها چه وقت است، این تصور چندان هم دور از واقعیت نخواهد بود. این خواسته مقداری آرمانی و برای برخی دور از تصور است. اگر زودتر از موعد، نیاز به خرید لوازم خانگی جدید دارید، برای رسیدن به قیمت مناسب دیگر لازم نیست منتظر یک ماه یا تعطیلات خاص باشید. بهترین زمان خرید لوازم خانگی کی است؟ برای خرید آنلاین باید بهترین زمان معاملات را پیدا کنید. همچنین میتوانید در دی ماه فروشگاه ها را چک کنید. برای اکثر وسایل بزرگ، شهریور و مهر بهترین ماه ها برای خرید هستند.

روز کلمبوس، روز یادبود سنت پاتریک، جمعه سیاه، روز یادبود و روز کارگر برخی از دیگر تعطیلات هستند که معمولا قیمت وسایل جدید کاهش می یابد. تعطیلات آخر هفته نیز میتواند زمان خوبی برای خرید لوازم جدید باشد.اکثر خرده فروشان در جشن نوروز، از روز رئیسجمهور تا چهارم جولای، بر روی وسایلجدید، تخفیف می گذارند. وی تصریح کرد: همانگونه که خودروسازان از فرصتی که بازار انحصاری برای آنها ایجاد کرد، نتوانستند به درستی برای افزایش تیراژ تولید، ارتقای کیفیت، رضایتمندی مشتریان، جلب بازارهای جهانی و تحقیق و توسعه استفاده کنند و به سرنوشت فعلی دچار شدند، اگر صنعت لوازم خانگی نیز از بازار کنونی به عنوان فرصتی برای ایجاد رضایتمندی و حضور در بازارهای بینالمللی استفاده نکنند، آینده خوبی نخواهند داشت. قطعا حمایت از تولید داخلی یک اولویت است، اما رضایت مصرفکننده هم باید جلب شود. نباید انواع اجاقها و فرهای گازی را نیز فراموش کرد که تولیدکنندگان لوازم خانگی داخلی تخصص فراوانی در طراحی این کالاها دارند. در واقع، برای فعالیت در این زمینه شما باید روال قانونی کار را نیز طی کنید تا کسبوکار شما از دید قانون نیز به رسمیت شناخته شود.

به گزارش خبرنگار ایمنا، تولیدکنندگان لوازمخانگی طی روزهای گذشته قیمتهای جدید خود را به نمایندگیها ابلاغ کردهاند که براساس آن قیمت لوازم خانگی سه تا ۱۲ درصد افزایش پیدا کرده است. البته طبق آمار تنها 15 درصد مصرف کنندگان می توانند از ضمانت نامه خود استفاده کنند. اگر فروشگاه ها در دی ماه مدل های سال قبل خود را داشته باشند، باید قیمت ها را حتی بیشتر کاهش دهند تا از شر آن ها خلاص شوند و جا برای مدل های جدید باز کنند. بنابراین اگر بتوانید در زمان مناسب لوازم خود را خریداری کنید، برد با شماست. ممکن است بتوانید مدل سال قبل را با تخفیف به دست آورید. همیشه جایی برای تخفیف وجود دارد ایرادی ندارد که بگویید” “آیا این بهترین قیمتی است که می توانید به من بدهید؟ این بخش بسیار حساس است و کوچکترین ایرادی در مدار فرمان یخچال باعث خاموش شدن یا نشدن یخچال میشود، یا ممکن است دستگاه دیگر اتومات نکند یا … به عنوان مثال گرانترین یخچال و فریزر تولید داخل که دهم بهمن ۵۰ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان قیمت داشت، اکنون با نرخ ۵/۵۱ میلیون تومان به فروش میرسد. به گزارش فارس، محمد مخبر معاون اول رئیس جمهور در بیستمین جلسه ستاد تنظیم بازار با اشاره به کنترل آشفتگی های اولیه در بازار از همه اعضا خواست تا با تمهیدات مناسب و افزایش نظارت ها ایجاد ثبات در قیمت و بازار کالاهای اساسی را دنبال کنند.

در این شرایط مردم انتظار دارند مسئولان به صورت شفاف در مورد عملکرد تولیدکنندگان لوازم خانگی اظهارنظر کنند و اسامی شرکتهایی که قیمت محصولاتشان را بازگرداندهاند یا شرکتهای متخلف اعلام شود. بعضی اوقات لوازمی که کمی خط و خش پیدا کرده اند و یا نقصی دارند با قیمت بسیار پایین به فروش می رسند. مبنی بر کاهش قیمت به ما ارسال نشده است. بررسیها نشان میدهد اغلب لوازم خانگی موجود در بازار نه تنها کاهش قیمتی نداشتهاند، بلکه در یک ماه اخیر روند افزایشی هم طی کردهاند. از این رو امروزه فروشگاه اینترنتی قسطی کلاب با عرضه کلیه لوازم خانگی و فروش اقساطی لوازم خانگی نه تنها امکان تهیه لوازم مورد نیاز و در نتیجه رفاهی نسبی را برای افراد فراهم می سازد، بلکه با ارائه محصولاتی مرغوب از برند هایی شناخته شده و معتبر امکان خریدی مناسب و قسطی را برای افراد فراهم می سازد. محصولات فروشگاه ناميرا کالا علاوه بر اصل بودن از قيمت منصفانه ای نيز برخوردار هستند که اين مطلب با وجود شرايط اقساطی خريد، مزيت بسيار خوبی برای مشتريان اين فروشگاه می باشد. بنابراین ، از نظر تئوریکی ، بهترین زمان برای خرید لوازم خانگی آخرین پنجشنبه نوامبر ساعت 3 بعد از ظهر است.