فروش اقساطی لوازم خانگی

وی در مورد برندهای «جیپلاس» و «سام» میگوید: پنل دستگاههای این شرکتها معمولا از چین وارد میشود و در کشور مونتاژ میشود، اما قیمتهایی نزدیک به کالاهای اصل الجی و سامسونگ دارند. یکی از فروشندگان لوازم خانگی به خبرنگار «دنیایاقتصاد» میگوید: در حال حاضر اجناس داخلی قیمتی معادل «سامسونگ» و «الجی» دارند. خانمیکه به خاطر رکود بازار در مغازه نشسته و کتاب میخواند، نظرش را در خصوص لوازم خانگی ایرانی و خارجی اینگونه بیان میکند: تنها دلخوشی مردم برای خرید اجناس ایرانی داشتن گارانتی است و از نظر قیمت تفاوتی بین این دو وجود ندارد. خرید لوازم خانگی و جهیزیه و همچنین انتخاب گزینه مناسب بین همه برندهای موجود در بازار، یکی از دغدغههای مهم خریداران است. پس بدیهی است که اولین گام در تهیه لوازم خانگی، انتخاب و خرید لوازم آشپزخانه باشد. همچنين با توجه به قيمت های بالای کالاها در جامعه امروز و همچنين افزايش لحظه ای قيمت اجناس، صبر پيشه کردن برای تامين وجه لازم، منطقی به نظر نمی رسد و حتی می توان گفت خريد برخی کالاها با پول حاصل از پس انداز غير ممکن است. با خرید اقساطی لوازم خانگی که عموما قيمت بسيار بالايی دارند، بار و فشار مالی از روی دوش خریدار برداشته می شود و بدون اينکه حساب بانکی از حالت تعدل خارج شود مي توان کالای مورد نياز را تهيه نمود.

بنابراین یک بار برای همیشه باید سیاست برد- برد را برای تولیدکننده و مصرفکننده داخلی ترسیم کنیم. در این خصوص هم باید شرکتهای داخلی مواد اولیه با کیفیت را خریداری کنند. در این فروشگاه می توانید تمام آنچه احتیاج دارید، عم از لوازم خانگی برقی کوچک شامل: جاروبرقی، آبمیوه گیری، همزن و انواع لوازم برقی مورد نیاز آشپزخانه و خانه را به راحتی خریداری کنید. اگر به این یخچال که متعلق به شرکت هیمالیاست نگاه کنید (با انگشتش سمت دیگر مغازه را نشان میدهد) برجستگیهای ریزی در سطح رنگ آن قابل مشاهده است، اما کالاهای وارداتی چنین نقاط ضعفی ندارند. البته قیمت تلویزیون هوشمند در مقایسه با مدلهای ساده بیشتر است بنابراین اگر قابلیت هوشمند برای شما مهم است به سراغ خرید این مدل از تلویزیونها بروید. تولید باکیفیت مبتنی بر مواد اولیه باکیفیت است و اگر میخواهیم مواد اولیه باکیفیتی در اختیار داشته باشیم باید ارتباطمان را با کشورهای صنعتی پیشرفته بهبود ببخشیم. از طرفی تولیدکننده داخلی باید ملزم به رعایت استانداردهای بینالمللی باشد، اما امروز شاهدیم که از نظر کیفیت تولیدات داخلی با الجی و سامسونگ قابل مقایسه نیستند. تمامی لوازم خانگی ها دارای گارانتی اصلی شرکتی بوده و همانطور که مشاهده می فرمائید تنوع موجودی لوازم خانگی ها نسبت به تمام فروشگاه های دیگر بالاتر می باشد، بدین منظور و جهت سهولت در خرید شما به راحتی امکان فیلترینگ محصولات جهت دسترسی سریعتر به محصول مورد نظر و حتی امکان مقایسه لوازم خانگی های مختلف را دارا می باشید.

این فروشنده تصریح میکند: دولت فقط باید بر کیفیت کار نظارت کند و قیمتگذاری کالاهای داخلی را رها کند تا عرضه و تقاضا آن را تعیین کند اما چنانچه در ادامه مردم از کیفیت محصولی شاکی شدند، بلافاصله جریمه بالایی برای شرکتهای داخلی در نظر بگیرد. او ادامه داد: هر چند ممکن است با افزایش نرخ دستمزد قیمت نهایی محصولات تغییر کند، اما به نطر میرسد تولیدکنندگان باید سود ناشی از تولید لوازم خانگی را کم کنند. محصولات ارائه شده در فروشگاه ناميرا کالا تنوع بسيار مطلوب و مناسبی دارد. خريد از فروشگاه بازنشستگان تامین اجتماعی ناميرا کالا بدون ارائه چک انجام می شود. همچنين سقف خريد اقساطی از ناميرا کالا 20 ميليون تومان مي باشد. با توجه به ضمانتنامه برای حل مشکل مراجعه کردیم اما تمام زورشان را زدند که بدون ضمانت، ۴ میلیون تومان از ما بگیرند اما در نهایت با اعمال فشاری که نمیتوانم موضوع را بیشتر باز کنم، مجبور شدند بدون هزینه آن را درست کنند. ما در زمینه عرضه و فروش انواع لوازم خانگی از برندهای داخلی در زمستان 1400 شروع به کار کردیم. در نگاه اول شاید ظلم باشه ولی خب نیست بالاخره چند سالی هستش لوازم خانگی داخلی واقعا خوب پیشرفت کرده و این جای تقدیر بالاخره باید از یجا شروع کرد دیگه بقیه هم که فقط بلدن گاگ بگیرن الان که کره پول ما رو بلوکه کرده خوی شد که الان لوازم خانگی و تحریم کردیم؟

این فروشنده معتقد است: همه ما حمایت از تولید داخلی را یک ارزش میدانیم اما چنانچه واقعا قرار است با کالای قاچاق برخورد کنند، باید از مبدأ جلوی آن گرفته شود نه اینکه این مبارزه محدود به چند کولبر مرزی شود. از سوی دیگر به دلیل کاهش قدرت خرید مردم و کسادی این بازار، بسیاری از فروشندگان لوازم خانگی به مرز ورشکستگی رسیده و به ناچار عدهای به تغییر شغل فکر میکنند. رضا صیادی که یکی از فروشندگان پر سابقه لوازمخانگی است در گفتوگو با ایمنا ضمن اشاره به شرایط ناخوش این بازار، اظهار میکند: لوازم خانگی از لوازم ضروری است که تقریباً هر خانوادهای به آن نیاز دارد؛ اما شرایط اقتصادی مردم طوری شده که در چند سال اخیر از خرید این کالاها صرفنظر میکنند مگر آنکه نیاز ضروری یا برای خرید جهیزیه باشد. هر چند با وجود این افزایش قیمت، دوباره فروشنده به دلیل شرایط بازار، تخفیفهای خوبی را ارائه میدهد. چشم انداز لوازم خونگی بنا به این است که در تمام زمینه های لوازم خانگی برقی از قبیل کوچک، بزرگ و صوتی و تصویری جایگاهی را برای خود در میان هموطنان عزیزی که خرید آنلاین انجام می دهند به وجود آورد.