زندگی خصوصی سپهر حیدری و همسرش

آرام جوینده همسر حیدری در اظهار نظری جنجالی خطاب به مردمی که به او فحش می دادند (به دلیل فخر فروشی با زندگی لاکچری در دبی) گفت که اگر دوست ندارید مرا فالو نکنید چرا فالو می کنید و فحش می دهید. اما همیشه اوضاع خوب نیست و بعضی وقتا مورد انتقاد مردم قرار میگری : آرام جوینده همسر حیدری در اظهار نظری جنجالی خطاب به مردمی که به او فحش می دادند (به دلیل فخر فروشی با زندگی لاکچری در دبی) گفت که اگر دوست ندارید مرا فالو نکنید چرا فالو می کنید و فحش می دهید. بهترین آرایشگاه تهران٬ الزاما گران ترین سالن عروس شهر نیست. آرام جوینده در حال حاضر ۲۱۸ k فالوور دارد که در هایلایت استوری هایش خبری از تبلیغات نیست. این چهره که البته کار تبلیغات را نیز در صفحه خود انجام می دهد چندی پیش با گذاشتن یک استوری که در آن کیفش نمایش داده می شد موجب واکنش برخی ها شد.

آرام جوینده متولد شهریور ماه دهه ۷۰ است که البته سال تولد خود را در صفحه اجتماعی اش قید نکرده است. بیوگرافی آرام جوینده همسر سپهر حیدری بازیکن و مهاجم سابق تیم قرمز پوش پایتخت از فعالیتهای قابل توجه این چهره خبر می دهد. در واقع هر مشتری که وارد سالن می شود حکم یک فرد خاص و ویژه دارد و در صورت رضایت کامل او میتواند باعث تبلیغ خدمات آرایشگاه شود. این کار باعث شده تا رغبت زیادی در صاحبان شهرت در بین میکاپ آرتیست ها و سالن های زیبایی عروس ایجاد نماید تا به به معرفی مجموعه کاری خود اقدام نمایند. در روابط عمومی برخلاف تبلیغات رابطه و یا ارتباط شما با مشتریان دو طرفه است، یعنی نظرات و پیشنهادات خود را به شما منتقل میکنند، بنابراین ارتباط قوی تری شکل می گیرد. آرام جوینده همسر سپهر حیدری هم مانند سایر چهره های اینستاگرامی اقدام به تبلیغات می کند و خب حاشیه های خاص خودش را هم به دلیل به اشتراک گذاشتن زندگی لوکسش دارد.

ناگفته نماند وی از طریق شهرت همسرش و تصاویر که از خود به اشتراک می گذارد توانسته بیش از 200 هزار دنبال کننده را جذب کند و گاهی تبلیغاتی نیز انجام می دهد که قطعا مبلغ خوبی را هم در قبالش دریافت می کند. آرام جوینده زن سپهر حیدری بسیار از زندگی لاکچری خود ویدئو و عکس منتشر می کند. سپهر حیدری متولد 29 خرداد ماه سال 1359 در شهر اصفهان فوتبالیست محبوب کشورمان می باشد.سپهر حیدری در تیم هایی همچون ذوب آهن، پرسپولیس و مس کرمان بازی کرده و گل قهرمانی سپهر حیدری برای پرسپولیس در بازی پایانی با سپاهان باعث محبوبیت وی در بین هوادارانش شده است.سپهر حیدری می گوید: همسرم و پسرم بهترین هدیه خداوند به من هستند.سپهر حیدری در بهمن ماه سال 1396 صاحب یک پسر به نام دیاکو شد. به هر حال، آرام جوینده از طرفداران برند نایک و گوچی بوده و بعضا نام برند لباس هایی که بر تن دارد به عنوان هشتگ زیر پست هایش درج می کند که باعث دیده شدن بهتر و بیشتر تصاویر او در اینستاگرام شود. شاید جنجالی ترین پست او به انتشار فیلم تولد فرزندش بر می گردد که گویا در پاسخ به برخی ها اقدام به انتشار این فیلم کرده بود.

علاوه بر خدمات زیبایی این سالن یک مزون لباس بسیار شیک نیز دارد که حتی می توانید لباس عقد و عروسی خودتان را نیز از همان جا تهیه کنید. یکی از مهم ترین مراحل برای بازگشایی یک سالن زیبایی انتخاب اسم مناسب است. مورد مهم دیگر این است که مردم را به چالش بکشید، سرگرمکننده باشید و تصاویر جالب و گاها عجیب منتشر کنید. به این ترتیب به مرور حتی آنهایی که عادت دارند برای خدمات به سراغ دیگر رقبایتان بروند، برای مشاوره رایگان به سراغ شما آمده و مشتری خودتان خواهند شد. مقصد بسیاری از بانوان بازیگر و مطح کشور سالن مریم رهنما هست و از آنجا که خواهر ایشان بهاره رهنما هست رابطه ی بسیار خوبی با این هنرمندان دارد و از این افراد دعوت میکنند تا به عنوان مدل میکاپ شوند. در سالن زیبایی در پردیس (بورگ) از مواد آرایشی با بهره گیری از آخرین متدها و راه حل های تحقیقات علمی در سطح دنیا استفاده می شود. آرام جوینده و همسرش می گویند برای اینکه انرژی منفی که از مردم دریافت می کنند را خنثی کنند به فیلم های طنز پناه می برند.آرام جوینده که همسر سپهر حیدری است و حاشیه های زیادی داشته ظاهرا در کنار شغل هایی که قبلا داشته .