راهنمای خرید آنلاین: از کجا لوازم خانگی بخریم؟

در راسته لوازم خانگی بازار میتوانید انواع ظروف آشپزخانه را با تنوع برند و مدل بالا پیدا کنید، اما گاهی میتوانید لوازم خرد برقی آشپزخانه و یا لوازمی مثل اتو را هم پیدا کنید. بهترین خرید: با اینکه از فروشگاههای خیابان شریعتی میتوانید لوازم تولید داخلی را هم پیدا کنید، اما این مرکز بهترین مکان برای پیدا کردن لوازم خانگی وارداتی است. مسیرهای دسترسی: بهترین راه دسترسی به این فروشگاهها استفاده خطوط تاکسی میدان هفت تیر، سید خندان و خیابان شریعتی است. مسیرهای دسترسی: ایستگاه متروی شریعتی و میرداماد از این فروشگاهها فاصله کمی دارند. بررسی دقیق: تحقیق و بررسی بین برند های مختلف، به علت وجود تنوع بالای مدل ها وبرند های موجود در بازار باعث می شود که سختی این انتخاب برای مشتری آسان تر شود و به این منظور قبل از خرید می توانید از راه های مختلفی مناسب ترین مدل و برند های معروف لوازم خانگی را شناسایی و انتخاب نمایید. لوازمی ضروری که با افزایش سطح رفاه موجب آسایش و آرامش بیش از پیش افراد می شوند.

برخی دیگر برای آسایش بیشتر و سرگرمی هستند مثل تلویزیون و تلفن بیسیم. سامسونگ یکی از محبوب ترین برندهایی است که طی سالیان اخیر جایگاه متفاوتی در بازار ایران پیدا کرده و به نظر می رسد در همه زمینه ها اعم از طراحی و تولید گوشی موبایل، تبلت، تلویزیون ، جاروبرقی، ماشین لباس شویی، ماشین ظرفشویی و یخچال فریزر خوش درخشیده است. این دقیقا همان هدفی است که اسنوا برای تولید لوازم خانگی برقی دنبال میکند: تنوع لوازم خانگی درعین داشتن کیفیت و طراحی درجهیک. اگر به دنبال فروشگاه لوازم خانگی اینترنتی هستید که قیمت لوازم خانگی در آن مناسب باشد فروشگاه اینترنتی سل بهترین مکان است. البته همیشه فناوریهای به روز در لوازم خانگی خارجی دیده میشود اگر به دنبال لوازم خانگی پیشرفتهتر هستید باید مبلغ بیشتری پرداخت کرده و به سراغ خرید لوازم خانگی خارجی بروید. مسیرهای دسترسی: ایستگاه ۱۵ خرداد مترو بهترین راه برای رسیدن به بازار است، اما اگر استفاده از اتوبوس و تاکسی برای تان راحتتر است، میتوانید از میدان امام خمینی، میدان هفت تیر و میدان ولیعصر استفاده کنید. مسیرهای دسترسی: میتوانید از اتوبوسهای میدان رازی استفاده کنید.

بهترین خرید: لوازم جانبی و قطعات یدکی بهترین اجناسی هستند که میتوانید از میدانه شوش بخرید، اما بعضی از لوازم خرد آشپزخانه و ظروف و لوازم را هم میتوانید در فروشگاههای این میدان پیدا کنید. برای استفاده از اتوبوس و تاکسی میتوانید از یکی از مسیرهای میدان قدس، سید خندان و میدان امام حسین را انتخاب کنید. بخشی از خیابان امیرکبیر خط ویژه اتوبوس است و از سمت میدان امام خمینی، میدان شوش و میدان امام حسین هم میتوانید به آنجا برسید. ما بهترین راه استفاده از مترو برای رسیدن به ایستگاه میدان شوش است. بیشترین حجم لوازم خانگی در آشپزخانه مورد استفاده است. بهترین خرید: برای خرید لوازم خرد آشپزخانه، ظروف و لوازم صوتی و تصویری مناسب نیست. البته تعداد فروشگاههای لوازم خانگی هم در این راسته کم نیست، اما به طور معمول مرکز خرید لوازم صوتی و تصویری شناخته میشود. شاید همیشه به صرفه نباشد شرق تا غرب تهران را برای قیمتی کمتر از سایر مناطق طی کنیم، اما گاهی برای خرید لوازمی مثل لوازم آشپزخانه درشت و یا لوازم صوتی و تصویری طی کردن این مسیر برای رسیدن به نمایندگیهای رسمی، منطقی خواهد بود. در این زمینه می توانید به وب سایت کاراباما رفته و مشکل یخچال فریزر خود را با آن ها در میان بگذارید.

ویژگی: قرار گرفتن این مرکز در محدوده طرح ترافیک و نداشتن جای پارک بزرگترین مشکلی است که خریداران با آن مواجه میشوند. اینکه کدامیک از آنها به محل سکونتتان نزدیکتر است، کدامیک اجناسی که میخواهید را دارد و قیمت این لوازم در کدامیک مناسبتر است نکاتی است که شاید به آنها توجهی نکنیم. درست است که از لحاظ وسعت قابل مقایسه با یافتآباد نیست اما تنوع محصول بالایی دارد از طرفی؛ محصولات این بازار در مقایسه با بازار مبل یافتآباد قیمت بسیار کمتری دارد. وجود دارد. یکی از مزایای این بازار آن است که شما با هر بودجهای میتوانید مبل مورد نظر خود را انتخاب کنید، محال است کسی قصد خرید مبل داشته باشد و یک بار به بازار مبل یافتآباد نرفته باشد. یکی دیگر از فروشندهها میگوید: واقعیت اینجاست که نمیتوان کیفیت کالاهای داخلی را با خارجیها قیاس کرد. مهمترین مسئله ای هم که در این زمینه حادث می شد تعویض قطعات سالم با قطعات تقلبی به علت تشخیص اشتباه و نادرست بود.