خودرو بانک – سایت تخصصی خودروها و ماشین های موجود در ایران

نکته ۳: در این بخشنامه از زمان واریز وجه تا تحویل خودرو سود مشارکت و انصراف پرداخت نخواهد شد. با این حال اما در بند مربوط به واردات خودرو دو نکته از اهمیت زیادی برخوردار است؛ نکته اول اینکه عنوان شده به منظور افزایش رقابتپذیری، رفع شائبه انحصار، متناسبسازی قیمت خودرو و جبران کمبود تولید، موانع قانونی واردات خودرو برداشته شود. نکته ۲: متقاضیانی که فاقد هر یک از شرایط عمومی و اختصاصی مندرج در بخشنامه (مثلاً دارا بودن پلاک فعال انتظامی و فاقد گواهینامه رانندگی دارای اعتبار (حداقل پایه سوم) و …) باشند، در صورت اقدام به ثبت نام، ضمن کان لم یکن تلقی شدن ثبت نام ایشان، به مدت ۳ سال از ثبت نام در تمامی طرحهای فروش آتی محصولات شرکت ایران خودرو محروم خواهند شد. تولید خودرو در سال ۱۴۰۱ نسبت به سال ۱۴۰۰ حداقل ۵۰ درصد افزایش یابد. ثبت نام در نام طرح جدید فروش ایران خودرو از روز سه شنبه مورخ دهم اسفند ۱۴۰۰ آغاز و تا پایان روز پنج شنبه مورخ دوازدهم اسفندماه ۱۴۰۰ ادامه خواهد داشت. آغاز رسیدگی به پرونده کلاهبرداری پیش فروش خودرو در ساوجبلاغ رئیس کل دادگستری استان البرز با اشاره به آغاز رسیدگی به پرونده کلاهبرداری شبکهای فروش خودرو در ساوجبلاغ گفت: با توجه به تاکیدات رئیس قوه قضائیه در دوره « تحول و تعالی قوه قضائیه»، مبنی بر رسیدگی به پرونده.های حقوقی دارای طرفین متعدد و پروندههای کیفری کثیرالشاکی، رسیدگی به این نوع پروندهها در دادگستری کل استان البرز تسریع شده است.

۲- تولید خودروهای جدید و پیشرفته، خودروهای برقی، متصل و خودران گسترش یابد و سرمایه گذاری و بسترسازی برای ورود دانش و فناوری موجود در صنایع دفاعی و فضایی و ظرفیت شرکت های دانش بنیان برای ایجاد تحول در صنعت خودروسازی «در مقیاس اقتصادی»، فراهم گردد. رئیسی همچنین به تولید خودروهای جدید و پیشرفته، خودروهای برقی، متصل و خودران نیز توجه داشته و خواستار آن شده که با سرمایهگذاری و بسترسازی برای ورود دانش و فناوری صنایع دفاعی و فضایی و ظرفیت شرکتهای دانشبنیان، زمینه تحول در صنعت خودرو «در مقیاس اقتصادی» فراهم شود. فوراً اصلاح و شفاف سازی لازم در آن صورت گیرد. هدف از راه اندازی سایت خودروبانک، تست و بررسی خودروها و ماشین های بازار اعم از ساخت داخل یا وارداتی است و هر خودرو یا ماشین به صورت فیلم یا مقاله به طور تخصصی مورد تست و معرفی قرار می گیرد. فیلم تست و بررسی خودرو از قسمت هایی است که خودروبانک برای اولین بار در ایران به اجرا گذاشت و هم اکنون در قسمت فیلم تست خودرو و ماشین به عنوان سایت پیشرو محسوب می شود. خودروبانک به عنوان پیشرو در زمینه تست و بررسی خودروها و ماشین های بازار ایران در بین سایت های خودرویی و در مورد ماشین محسوب می شود.

همچنین برای کامل تر بودن سایت قسمتی برای خرید و فروش ماشین و خودرو گماشته شده که می توانید به صورت رایگان آگهی فروش خود را ثبت کنید. در صورت بروز هرگونه تأخیر احتمالی در تحویل خودرو برابر ضوابط مندرج در قرارداد، معادل ۳۶ درصد سالیانه (۳ درصد ماهانه)، خسارت تأخیر به صورت روز شمار محاسبه و مطابق ضوابط قابل پرداخت خواهد بود. صحت کلیه اطلاعات درج شده خصوصاً کد ملی، آدرس و کد پستی بر عهده متقاضی است و در صورت تغییر یا اشتباه در اطلاعات ارائه شده کلیه تبعات ناشی از آن از جمله تأخیر در تحویل و عدم شماره گذاری خودرو برعهده شخص است. افزایش ۵۰ درصدی تولید خودرو در سال آینده، توقف تولید برخی خودروهای قدیمی و تولید خودروهای جدید و واردات منضبط و تحت نظارت خودرو از جمله فرامین ۸ گانه آقای رئیسی به خودروسازی هاست. معاون بازاریابی و فروش ایران خودرو گفت: در سال ۱۴۰۱ خودروهای ۴۰۵ و سمند از مدار تولید خارج می شود. از سوی دیگر هم رییس جمهور در وعده های انتخاباتی خود تاکید داشت که خودرو باید از حالت انحصاری خارج شده و برای آن قیمت عادلانه تعیین کنیم. در این مقررات در مقطعی مجوز ورود خودرو به کشور نصیب اشخاص حقیقی هم میشد.

بر این اساس اگر رئیسجمهور مجوز بازگشایی واردات خودرو را صادر کند، دیگر نیازی به قانون مجلس نیست و دولت میتواند مستقیما در این زمینه اقدام کند. مقرراتی که مجوز واردات را به نمایندگیهایی میداد که قادر به ارائه خدمات پس از فروش نیز بودند. خودروهای قابل ارائه از طریق این بخشنامه، بر اساس آخرین استاندارد زیست محیطی و مقررات اعلام شده و حاکم بر کشور در زمان تحویل خودرو، برخوردار خواهد بود. امروز نمادهای «فولاد»، «فملی» و «وبملت» بیشترین تأثیر را در افت شاخص کل بورس داشتند و خودرو، وتجارت، خساپا، وبصادر، حکشتی، خبهمن و وپارس دیگر بزرگان قرمزپوش بازار امروز بودند. اکوایران: در روز چهارشنبه شاخص کل بورس افت 780 واحدی را پشت سر گذاشت و خروج نقدینگی حقیقی از بازار سهام افزایش یافت. اکوایران: در معاملات روز یکشنبه نمادهای «فملی»، «فولاد» و «فخوز» بیشترین تأثیر را در افت شاخص کل داشتند. اکوایران: در اولین روز کاری هفته شاخصهای بورس پایتخت ریزش کردند اما شاخص کل فرابورس صعود کرد.