تعمیرات لوازم خانگی بوش Bosch

مسیر یک: خود را به ایستگاه مترو آزادگان برسانید سپس از آنجا با کمک یک تاکسی به بازار مبل یافتآباد بروید. مشاهدات خبرنگار تسنیم از بازار نشان میدهد اکثر فروشندگان لوازم خانگی با انتقاد از عدم برگشت قیمتها میگویند تولیدکنندگان تصمیمی به کاهش قیمتها ندارند اما از آن طرف ما به دلیل رکود بازار مجبوریم تخفیفات بالایی را اعمال کنیم تا شاید خریدار رغبتی به خرید محصولات داشته باشد. به گزارش بلاغ؛ چهارم اسفند ماه بود که معاون اول رئیسجمهور در جلسه ستاد تنظیم بازار از افزایش قیمتهای لوازم خانگی انتقاد کرد و مقرر شد براساس تصمیم ستاد تنظیم بازار چنانچه تولیدکنندگان لوازم خانگی قیمتهای خود را در بازار واقعی نکنند برنامهریزی لازم برای آزادسازی واردات متناسب با نیاز مردم انجام خواهد شد. از این صحبتها نزدیک به یک هفته میگذرد اما متاسفانه نه قیمتی کاهش پیدا کرده و نه تولیدکنندگان حاضر به اعلام لیست جدید قیمتهای خود به بازار هستند. متاسفانه تابستان سال 1400 نیز به علت قطعی مکرر برق در سراسر کشور، میزان استهلاک وسایل نیز به شدت افزایش پیدا کرد. رابرت مجبور بود تا ورود برق به شهر، یکی یکی کارهای کوچک را بر عهده بگیرد و هرآنچه را که مشتریهایش درخواست کند برآورد کند. افزایش نرخ ارز با افزایش قیمت خدمات و کالاهای تولیدی بخصوص محصولات وارداتی همراه بود و این مسئله به شدت سطح رفاه شهروندان ایرانی را کاهش داد.

افزایش نرخ ارز نیز مزید بر علت گردید و اوضاع اقتصادی ایران را در بحرانی ترین شرایط یک قرن اخیر قرار داد به نحوی که با افزایش بسیاری از نارضایتی ها و اعتراض ها همراه گردید. ما در این بخش از آموزش تعمیرات لوازم خانگی تمام بخش های مکانیکی یک لباسشویی را مورد بررسی قرار خواهیم داد. یعنی هزینه ارسال کالا را بایستی جداگانه پرداخت کنید. در نهایت برای شروع کار قطعا به یک کارگاه یا مغازه نیاز خواهید داشت که به هزینه های شما اضافه می کند. در این خیابان شما فروشگاههایی را خواهید دید که محصولات خانگی از برندهای خارجی و وارداتی را عرضه کردهاند، البته در کنار این محصولات میتوانید برندهای داخلی پرفروش را هم ببینید. البته خالی از لطف نیست که بدانید هرچه میزان مهارت شما بیشتر باشد و قدرت تشخیص و عیب یابی بهتری داشته باشید مشتریان بسیاری را به مرور جذب می نمایید و این امر به افزایش درآمد شما کمک شایانی خواهد نمود. همواره به یاد داشته باشید که با بکار بردن ترفندهایی قادر خواهید بود که به کسب و کار خود رونق ببخشید و میزان درآمد خود را افزایش دهید.

چنانچه تنها مایل باشید در حوزه تعمیرات مکانیکی لوازم خانگی مشغول به کار شوید، سرمایه ای حدود 5 تا 7 میلیون تومان و اگر بخواهید در کنار آن به تعمیرات برد لوازم خانگی مختلف هم بپردازید، شاید تا 20 میلیون تومان هم نیاز باشد. در مرحله بعد در صورتی که بخواهید به صورت مستقل کار کنید نیاز است که ابزار و تجهیزات مربوطه را تهیه کرده و در نهایت کارگاه یا مغازه ای را آماده کرده و شروع به کار کنید. احتمالا اکنون این سوال در ذهن شما نقش بسته است که چگونه می توان واراد بازار کار تعمیرات لوازم خانگی شد؟ به عنوان مهم ترین مزیت شغل تعمیرات لوازم خانگی می توان از بازار کار و درآمد خوب آن نام برد. البته شما می توانید در ابتدای کار در یک شرکت تعمیرات مشغول به کار شوید و به مرور زمان سرمایه مورد نیاز برای کار کردن مستقل خود را پس انداز نمایید. در ابتدا باید مبلغی را به منظور شرکت در دوره های تعمیرات لوازم خانگی حدود 3 الی 4 میلیون در نظر بگیرید تا با اتمام آن ها به یک فرد متخصص تبدیل شوید.

اگر از نظر شما استناد به این تبلیغات عاقلانه است احتمالا جزو کسانی هستید که هر دوسال یک بار لوازم آشپزخانه تان را تعویض می کنید یا مکررا با مرکز گارانتی تماس می گیرید و از ایراد لوازمتان شکایت دارید اما از نظر ما بهتر است تنها تبلیغات را به چشم معرفی نگاه کنید و خودتان برای بررسی امکانات و کیفیت این محصولات دست به کار شوید. لازم به ذکر است که با قطعات حساسی سر و کار خواهید داشت که ممکن است با کوچکترین بی دقتی باعث اعمال خسارت به دستگاه مورد نظر شوید.البته به مرور زمان و با تمرین می توان به این ظرافت و دقت دست یافت. به دنبال جواب برای این سوال به هیچ پاسخ شفاف و روشنی دست پیدا نکردیم الا اینکه مدیریت و نظارت بر بازار بسیار ضعیف است و اینکه قشر ثروتمند جامعه که اغلب تاجر و صاحبان شرکت های بزرگ می باشند قصد دارند از طریق افزایش قیمت ها و تحمیل آن به اقشار متوسط و ضعیف جامعه، کسری بودجه هایی که به علت افزایش نرخ ارز بر آن تحمیل شده است را جبران کنند.