بهترین مشاوره تخصصی راه اندازی سالن زیبایی -تاسیس آرایشگاه زنانه |

آرایشگر باید از تبحر و تجربه کافی برخوردار باشد تا بتواند درخواست­های مشتری را با ویژگی­های طبیعی او منعطف کند و به وی خدمات ارائه دهد. کارشناسان شینیون با توجه به عوامل مختلفی همانند نوع و مدل آرایش انواع شینیون نیمه باز را انتخاب خواهند کرد و در این امر به بانوان عزیز مشاوره خواهند داد.خانم ها با هر سن و سالی می توانند از مدل نیمه باز استفاده کنند و بر جذابیت موهای خود اضافه کنند. این مدل سالیان سال است که به شیوه های مختلف از آن استفاده می شود.این مدل شینیون می تواند به شکل ساده یا کار شده باشد.مدل ساده برای ساده پسندها مناسب است و مدل های کار شده برای خانم هایی که دوست دارند موهایشان زرق و برق بیشتری داشته باشد مناسب تر است. چرا که تمام زحمات آن ها برای درخشیدن در جشن عروسی شان به کیفیت کار میکاپ آرتیست بستگی دارد. البته این مدل در میان دختر خانم ها طرفداران بیشتری دارد. برخی از مدل های شینیون برای برخی خانم ها و برخی دیگر با توجه فرمشان برای دختر خانم ها مناسب هستند و البته این موضوع کاملا وابسته به سلیقه فرد مراجعه کننده دارد.

این مدل مو مزیتی که نسبت به شینیون باز و شینیون نیمه باز دارد، بدون دردسر بودن آن است و در کل مهمانی موها حالت خود را حفظ خواهند کرد و کلافگی موهای ریخته شده دور سر و روی شانه ها را ندارد هم چنین نیاز به رسیدگی بعد از شینیون ندارد زیرا همان طور که اشاره شد حالت خود را حفظ خواهد کرد .به دلیل قدمتی که مدل شینیون بسته دارد، از تنوع زیادی نیز برخوردار است. در این مدل در واقع بخشی از موها بسته می شود و بخشی از آن به طور باز روی شانه ها و اطراف گردن ریخته می شود . این نوع کراتین علاوه بر ترمیم و احیای موهای آسیب دیده و سوخته موجب صاف شدن موهای شما نیز میشود در واقع می توان گفت که کراتین نوع دوم خاصیت صاف کنندگی بسیار بالایی دارد که به آن کراتینه برزیلی و یا نانو کراتین نیز می گویند.اگر شما تنها می خواهید آسیب های موهای خود را از بین ببرید و به دنبال صاف و لخت تر کردن موها نیستید کراتین نوع اول برای شما مناسب تر است اما اگر می خواهید علاوه بر احیا و ترمیم موهای صاف و ابریشمی داشته باشید کراتین نوع دوم را انتخاب کنید که همان کراتین برزیلی گفته می شود.نکاتی که بعد از کراتینه باید رعایت کنید:بعد از کراتینه به مدت 3 تا 4 روز موهای خود را به هیچ عنوان نباید بشورید.- به مدت 3 روز هیچ کش مو و کلیپسی به موهایتان نزنید.- حتما از شامپو ها و ماسک های مخصوص کراتینه استفاده کنید و شامپو های معمولی را حذف کنید.- برای رفتن به استخر حتما موهای خود را با روغن زیتون یا آرگان چرب کنید و یک کلاه نایلونی روی سر بگذارید تا کلر موجود در آب کراتینه موها را خراب نکند.- در آب دریا شنا نکنید چرا که نمک موجود در آب دریا کراتینه موهارا از بین می برد و موهایتان را بد حالت می کند.

داشتن مژه های ضخیم و پرپشت در زیبایی چشم ها تاثیر بسزایی دارد. آمبره زیرمجموعه بالیاژ است با این تفاوت که هر چه به سمت پایین تر مو حرکت می کنید، رنگ مو روشن تر می شود و این تغییر روشنایی خیلی سریع و محسوس می باشد به طوری که مرز رنگ ها قابل تشخیص است. براشینگ موها نیز شامل حالت دادن به موها است که با سشوار و برس توسط آرایشگر انجام می شود. در واقع انتخاب یک سالن زیبایی ارتباط مستقیمی با بودجه شما دارد. شینیون مو بسته در میان خانم ها بسیار طرف دار دارد. پیش از این که برای شینیون موها به مراجعه کنید، زدن ماسک و حالت دهنده به موها موجب می شود که مدل مو شینیون راحت تر انجام شود و دوام بیشتری نیز داشته باشد. حامی اصلی خودش رو همسرش میدونسته و گفته که اطرافیان در ابتدای فعالیتش به کار او ایمان نداشته اند و او با اقتدار و پشتکار به این هنر پرداخته.

میتوانید فقط به جای پستهای متنی، تصاویر سالنتان و عکسهای تکراری و مشابه سایر برندها، از تصاویر مشتریانتان، رضایت آنها، داستانکهایی از تیم و خدمترسانی به مردم، میکاپهای مشتریان، مدل موها، خدمات مانیکور و هنر نقاشی روی ناخنها استفاده کنید. این نوع کراتین موهایی را که در اثررنگ ،دکلره و مواد شیمیایی،سشوار و اتو دچار آسیب شده است را احیا و ترمیم می کند می توان گفت که این نوع کراتین بسته به آسیب دیدگی موهای شما در چند نوبت صورت می گیرد تا نتیجه ی مطلوب تری داشته باشد در واقع این نوع کراتینه همانند ویتامینه کردن است که اثر آن از ویتامینه هم محسوس تر می باشد. استفاده از کراتین برای موها علاوه بر نرم و صاف کردن آن ها موجب درخشش و براق شدنشان نیز خواهد شد.کراتینه مو چیست؟ آرایشگران ماهر و با تجربه برای شینیون های پیچیده و حرفه ای این وسایل را به کار می برند.نکات مهم در زمان استفاده از وسایل مورد نیاز شینیون:- اگر از وسایل شینیون مو در خانه استفاده می کنید، با توجه به نکات ساده و قابل اجرا از آسیب رسیدن به موها پیشگیری خواهد شد.- به عنوان نمونه، می توانید دورهای بستن موها با کش را کم کنید و به این ترتیب از فشاری که به موها وارد می شود کاسته خواهد شد و منجر به شکسته شدن آن ها نمی شود.- از وسایل مرغوب و با کیفیت استفاده کنید.- به کار بردن وسایل مرغوب و با کیفیت را به ارزان و بی کیفیت ترجیح دهید و کلیپس ها، سنجاق ها و گیره های تیز و نامرغوب را کنار بگذارید.