استعلام، خرید و محاسبه قیمت بیمه بدنه خودرو 🚗

برای اطلاع از قوانین کرایه خودرو در ایران حتما به بخش مدارک سری زده و شرایط ما را مطالعه کنید. هر یک از موارد فوق میتواند دلیل خوبی برای اجاره ماشین باشد، که اجاره ماشین از سامانه سپریس به شما این اطمینان را میدهد که ماشین به دلخواه خود را برای مدت معین با رعایت قوانین و مقررات مشخص شده، در اختیار داشته باشید و از آن لذت ببرید. مرکز اجاره خودرو حامی رنت با مجوز رسمی و 14 سال سابقه به عنوان یکی از بزرگترین موسسات کرایه اتومبیل، به تمام این نیازها پاسخ می دهد و خودروی مناسب شما را در اختیار دارد. اجاره ماشین این امتیاز را به شما میدهد تا با توجه به بودجه معینشده، ماشین مورد نظر خود را برای مدت معین در اختیار داشته باشید. نماینده مردم قزوین با اشاره به مصوبه واردات خودرو در مجلس بیان کرد: به نظر میرسد پس از تاکیدات رهبری و دستور ایشان در حوزه خودرو، مجمع تشخیص مصلحت نظام نسبت به این طرح نظر مثبت خود را اعلام دارد. عصر خودرو- مرسدس به تازگی تصاویری دقیق از یک خودروی فوق العاده جذاب منتشر کرده که رسانه های خودرویی و مخاطبان این حوزه را به شدت درگیر خود کرده است.

ما به دنبال تجربه ای فوق العاده برای ارائه خدمات رنت خودرو بدون راننده در ایران و رنت خودرو با راننده در ایران است. میخواهید داخل شهر رفت وآمد کنید یا اینکه سفر جاده ای در پیش دارید؟ ماشینی که دوست دارید را با خیال راحت اجاره کنید. در بازار ماشین و نمایشگاهها، به ماشینی که کارکرد 80 کیلومتر و یا کمتر داشته باشد خودروی صفر میگویند و اگر بیش از این میزان کارکرد داشته باشد؛ از نظر آنها خودروی دست دوم بوده است. کرایه ماشین سفری بدون دغدغه را به شما هدیه میدهد، زیرا با دراختیار داشتن ماشین اجارهای دیگر لازم نیست نگران برنامه زمانی وسایل نقلیه عمومی، تغییر برنامه، اتلاف وقت تا رسیدن اتوبوس یا قطار به ایستگاه مورد نظر یا همراه شدن با افراد ناشناس باشید. با افزایش جمعیت و مساحت شهرها و همچنین نیاز به حمل و نقل بیشتر، تردد در مسیرهای شهری و استانی، نیاز روزمره به وسایل نقلیه را بسیار افزایش دادهاست و موجب شده خرید خودرو در عصر حاضر تبدیل به یکی از ضروریات زندگی انسان شود. تردد داخل شهری و بینشهری هم میتواند به کمک وسایل حمل و نقل عمومی و هم با ماشین شخصی صورت گیرد. حتی اگر دارای ماشین شخصی هستید، میتوانید با یک انتخاب هوشمندانه ماشین مناسبی برای سفر خود اجاره کنید.

در صورتی که خودرو را به صورت مستقیم از شرکت خرداری کرده اید، گزینه « خودرو را از ایران خودرو خریده ام» و در صورت خریداری آن از بازار گزینه « خودرو را از بازار خریده ام» را انتخاب کنید. شما به عنوان مهمان میتوانید بدون پرداخت هزینهای بابت خریداری خودرو، از چند ساعت تا چند روز، برای انجام کارهای روزمره، برگزاری مراسمهای خاص، گشت درون شهری یا سفر بدون دغدغه از زمان خود لذت ببرید. برای یک روز هم میتوانید خودرو اجاره کنید و بدون هزینههای پنهان و اضافه در اغلب موارد در محل خودتان تحویل بگیرید. اجاره ماشین درون شهر به شما این امکان را میدهد که بدون نگرانی از نبود تاکسی و یا دیر رسیدن به ایستگاه مورد نظر، یک روز عالی کاری را فارغ از صفهای طولانی اتوبوس و تاکسی و یا انتظار برای قبول درخواست شما از سوی سامانههای آنلاین رزرو تاکسی را داشته باشید. و دارای نمایندگی فعال در بیشتر شهرهای ایران است.با سعادت رنت امکان رزرو خودرو در هر جای ایران وجود دارد. سعادت رنت پیشنهادات ویژه ای برای رنت ماشین در ایران دارد!

ردیاب وسیله ای برای مکان یابی اشخاص یا اشیا می باشد. در دنیای پر رقابت امروز حضور در بازارهای جهانی و رقابت با خودروسازان بزرگ یکی از اهداف استراتژیک و حیاتی خودروسازان است که چنین عرصه ای مستلزم همکاری با شرکای تجاری صاحب نام جهانی است در همین راستا ، شرکت پارس خودرو به عنوان نخستین و با کیفیت ترین خودروساز کشور ، همکاری خود با شرکای تجاری را در سال 1365 با شرکت نیسان ، در سال 1386 با شرکت رنو و در سال 1393با شرکت برلیانس آغاز کرد. ايران خودرو خراسان، اولين و بزرگ ترين مجموعه خودروسازی پس از انقلاب شکوهمند اسلامی است كه به دست متخصصان ايرانی بنا گشته و بيش از 80 درصد ماشين آلات و تجهيزات آن، ساخت صنعتگران ايرانی است. چرا استعلام بیمه بدنه، قبل از خرید بیمه آنلاین مفید است؟ فرآیند اجاره خودرو در سِپریس کاملا آنلاین است و نیاز به مراجعه حضوری ندارید. علاقه مندان به خرید محصولات شرکت ایران خودرو می توانند به سامانه این شرت مراجعه نموده و از طریق بخش فروش اینترنتی محصولات آن اقدام نمایند. شرکت ایرانیان خودرو در سال ۱۳۹۶ با مأموریت طراحی، تأمین و مدیریت خدمات منحصربهفرد درزمینهٔ خریدوفروش خودروهای نو و دستدوم، فروش و پشتیبانی از خدمات پس از فروش خودروها در قالب بستههای ویژه خدمات در جهت افزایش سطح رضایت مشتریان شرکتهای خودروساز تشکیلشده است.