اجاره آسان خودرو – انتخاب از بین اجاره دهندهها

در این قسمت از وب سایت ایران خودرو می توانید اطلاعات کاملی در مورد این شرکت و تاریخچه آن به دست آورید. شرکت های زیر مجموعه و سرمایه گذاری های مشترک هم از این بخش قابل مشاهده می باشند. همان طور که مشاهده می کنید، در این گزینه عناوینی چون تعیمرات گارانتی، تعمیرات وارانتی، سرویس های دوره ای، امداد سیار، نوبت دهی اینترنتی و همکاری با ایران خودرو وجود دارد. در صورتی که قبلا درخواست خود را ثبت کرده باشید، می توانید با استفاده از «پیگیری درخواست» نسبت به بررسی و مشاهده نتایج آن اقدام کنید. بنابراین، شرکت این موضوعات و سوالات مهم را گردآوری کرده و به آن ها پاسخ اده است. به این ترتیب، علاوه بر آنکه از استهلاک خودروی خود جلوگیری میکنید، میتوانید ماشینی را انتخاب کنید که به نسبت ماشین خود دارای مصرف سوخت بهینهتر یا به عبارتی کمتر است و یا فضای بیشتری برای سرنشینان و چمدانها دارد. در واقع کاربران بعد از ورود به این بخش می توانند درخواست خود را ثبت نموده و در ادامه هم از همین بخش نسبت به پیگیری آن اقدام نمایند.

یا مشکلات ناشی از محصولاتی را که از این شرکت تحویل گرفته اند، در میان بگذارند. علارقم وجود راه های ارتباطی با نمایندگی های شرکت یا وجود بخش سوالات متداول در سایت ایران خودرو ، بخش دیگری هم تحت عنوان بخش مدیریت ارتباط با مشتریان تعریف شده است. مواردی که تا این جا بیان کردیم، تعدادی از مهم ترین خدمات قابل ارائه در سایت ایران خودرو محسوب می شوند. همان طور که ذکر شد، نیاز است تا قبل از خرید خودرو، از سلامت خودرو اطمینان حاصل نمایید. لازم به ذکر است در صورت عدم پرداخت به موقع عوارض سالیانه جریمهای معادل ۲ درصد به ازای هر ماه در نظر گرفته میشود که این مبلغ به عوارض سال بعد خودرو اضافه خواهد شد. اگر در هریک شهرهای ایران ساکن هستید و نیاز به یک خودرو با کیفیت فنی بالا دارید، می توانید وارد سایت شده، به صفحه نماندگی ها ما رفته و خودرو موردنظرتان را انتخاب و به صورت کاملا آنلاین خودرو را رنت کنید!

باید از سمت چپ و بالای این صفحه گزینه «ورود» را انتخاب کنید. ۲در ادامه وارد صفحه اصلی سامانه مدیریت ارتباط با مشتریان خواهید شد. البته نکته مهم در این مورد، الزام به انجام ثبت نام در سامانه ایران خودرو و داشتن نام کاربری و رمز عبور برای استفاده از این بخش می باشد. در حال حاضر تسویه عوارض مربوط به طرح ترافیک نیز از روشهای پرداخت اینترنتی انجام میشود و کار را برای شهروندان بسیار ساده کرده است. در این بخش می توانی اطلاعات نمایندگی ها را مطالعه کرده و یک نمایندگی مناسب و نزدیک به محل سکونت خود را برای تحویل خودرو خریداری شده انتخاب کنید. به احتمال زیاد پاسخ سوال خود را در این بخش پیدا خواهید کرد. در صورتی که خودرو شما دارای گارانتی بوده و نیاز به تعمیرات پیدا کند، می توانید به نمایندگی ها مراجعه کرده و بدون هزینه یا با هزینه کم تر این مشکلات را برطرف نمایید. و کمک میکند که آن ها را گم نکنیم یا در صورت گم شدن ، مجددا آن ها را پیدا کنیم. پس اگر تا کنون در این سامانه ثبت نام نکرده اید، باید با ورود به سایت ایران خودرو ، ثبت نام خود را در آن انجام داده و مجددا جهت استفاده از بخش مدیریت ارتباط با مشتریان اقدام کنید.

هم چنین، کاربران بعد از خرید خودرو به دلایل گوناگون از جمله بررسی خودرو و استفاده از خدمات پس از فروش باید به نمایندگی ها مراجعه نمایند. متقاضی باید ظرف ۳ روز پس از اعلام اسامی انتخاب شدگان و دریافت پیامک، وجه خودرو را از طریق سایت ایران خودرو واریز کند در غیر این صورت ثبت نام کان لم یکن تلقی خواهد شد. را شمارهگیری کنید. کافیست مطابق مراحلی که برای شما نمایش داده میشود پیش بروید پرداخت را انجام دهید. برای استفاده از بخش مدیریت ارتباط با مشتریان ایران خودرو هم لازم است یک سری مراحل را انجام دهید که در ادامه آن ها را به طور کامل برای شما آورده ایم. عصر خودرو- گروه خودروسازی سایپا در راستای حمایت از خانواده و جوانی جمعیت مصوبه مجلس شورای اسلامی، نخستین پیشفروش یکساله محصولات خود را از امروز (پنجشنبه، ۱۲ اسفندماه) برای مادران دارای ۲ فرزند و بیشتر آغاز کرد. عصر خودرو- روز گذشته، رئیسجمهور در دیداری سرزده از شرکت ایرانخودرو، فرمان ۸مادهای برای ساماندهی و تحول خودرو صادر کرد. بررسی آمارهای منتشر شده سامانه کُدال حاکی از تولید ۸۲۸ هزار و ۶۹۸ دستگاه خودرو توسط سه خودروساز بزرگ کشور یعنی ایرانخودرو، سایپا و پارسخودرو از ابتدای امسال تا پایان بهمن ماه است.