اجاره آسان خودرو – انتخاب از بین اجاره دهندهها

این بخش های مهم هم برای خرید و شرکت در قرعه کشی محصولات شرکت ایران خودرو کاربرد دارند. زیرا در وهله اول، هنگامی که شما قصد خرید خودرو جدیدی از این شرکت را دارید، باید نمایندگی تحویل آن را هم مشخص کنید. مرکز اجاره خودرو حامی رنت با مجوز رسمی و 14 سال سابقه به عنوان یکی از بزرگترین موسسات کرایه اتومبیل، به تمام این نیازها پاسخ می دهد و خودروی مناسب شما را در اختیار دارد. با بیمه اجاره خودرو با خیال راحت رانندگی کنید. نکته ۲: متقاضیانی که فاقد هر یک از شرایط عمومی و اختصاصی مندرج در بخشنامه (مثلاً دارا بودن پلاک فعال انتظامی و فاقد گواهینامه رانندگی دارای اعتبار (حداقل پایه سوم) و …) باشند، در صورت اقدام به ثبت نام، ضمن کان لم یکن تلقی شدن ثبت نام ایشان، به مدت ۳ سال از ثبت نام در تمامی طرحهای فروش آتی محصولات شرکت ایران خودرو محروم خواهند شد. در ادامه باید تیک مربوط به عبارت های « مالك خودرو نیستم و پلاك انتظامی فعال خودرو به نام خود ندارم» و « دارای گواهینامه رانندگی خودرو می باشم» را هم فعال کرده و شماره گواهینامه تان را در کادر مشخص شده قرار دهید. اما در صورتی که در این امر موفق نبودید، می توانید از بخش ارتباط با مشتریان این سایت استفاده نمایید که در ادامه به آن خواهیم پرداخت.

پس در هر بازه زمانی که شرکت ایران خودرو طرح فروش ارائه داده باشد، با استفاده از این اطلاعات به حساب کاربری تان وارد شده و نسبت به ثبت نام در قرعه کشی خودرو مورد نظرتان اقدام نمایید. بیمه گزار با پرداخت مبلغ مشخص حق بیمه به شرکت بیمهگر و خرید بیمه بدنه ، وسیلهنقلیه خود را در برابر خطرات و حوادث احتمالی خودرو بیمه میکند. عصر خودرو- روزنامه ایران در یادداشتی نوشت: مسائل مربوط به صنعت خودرو طی دهههای گذشته دچار چالشهای جدی و پیچیدگیهایی شده که با وضعیت ایدهآل و مطلوب فاصله معناداری دارد. عصر خودرو- گروه خودروسازی سایپا در راستای حمایت از خانواده و جوانی جمعیت مصوبه مجلس شورای اسلامی، نخستین پیشفروش یکساله محصولات خود را از امروز (پنجشنبه، ۱۲ اسفندماه) برای مادران دارای ۲ فرزند و بیشتر آغاز کرد. به تازگی، گروه صنعتی ایران خودرو جدیدترین شرایط فروش فوقالعاده برخی از محصولات خود را اعلام کرد. به گزارش ایمنا، ثبتنام طرح فروش فوقالعاده ایران خودرو در اسفند ۱۴۰۰ آغاز شد و هیچ گونه مبلغی بهعنوان پیشدریافت، تا قبل از اعلام اسامی منتخبان در قرعهکشی اخذ نخواهد شد؛ متقاضیانی که در قرعهکشیهای قبلی ایران خودرو، انتخاب نشدهاند و انتخاب شدگان در طرحهای قبلی که موفق به واریز وجه نشدهاند نیز میتوانند با مراجعه به سایت فروش اینترنتی محصولات ایران خودرو، نسبت به انجام مجدد ثبت نام اقدام کنند.

هم چنین، کاربران بعد از خرید خودرو به دلایل گوناگون از جمله بررسی خودرو و استفاده از خدمات پس از فروش باید به نمایندگی ها مراجعه نمایند. در مراحل بعد به راحتی می توانید با استفاده از نام کاربری و کلمه عبوری که خودتان در این بخش انتخاب کرده اید، به این سامانه وارد شوید. از طرف دیگر، سایت های مرتبط با این سامانه هم در این بخش قرار داده شده اند تا کاربران بتوانند با استفاده از آن ها، به خدمات مورد نیازشان دسترسی داشته باشند. در حال حاضر بخش فروش اینترنتی سایت ایران خودرو بیش تر از قسمت های دیگر آن مورد استفاده قرار می گیرد. تردد داخل شهری و بینشهری هم میتواند به کمک وسایل حمل و نقل عمومی و هم با ماشین شخصی صورت گیرد. البته تنها امکانات موجود نیستند و موارد دیگری هم این سایت وجود دارند که در صورت نیاز می توانید از آن ها استفاده کنید. برای استفاده از بخش مدیریت ارتباط با مشتریان ایران خودرو هم لازم است یک سری مراحل را انجام دهید که در ادامه آن ها را به طور کامل برای شما آورده ایم.

در قسمت های قبلی بخش فروش اینترنتی و نحوه ثبت نام در آن را به طور کامل برای شما بیان کرده ایم. همچنین مشخصات فنی خودرو به همراه قیمت بازار به صورت کامل به همراه فیلم و عکس قابل مشاهده است. بله. بیمهگذار میتواند در صورت فروش خودرو، خودروی دیگر ( متعلق به خود، همسر، فرزندان یا والدین) به شرکت بیمه معرفی کند. علارقم وجود راه های ارتباطی با نمایندگی های شرکت یا وجود بخش سوالات متداول در سایت ایران خودرو ، بخش دیگری هم تحت عنوان بخش مدیریت ارتباط با مشتریان تعریف شده است. با ورود به صفحه اصلی سایت این شرکت منویی را در بالای صفحه مشاهده می کنید که گزینه های متعددی در آن قرار دارد. برخی موضوعات در رابطه با شرکت ایران خودرو و فروش محصولاتش از اهمیت بیش تری برخوردار بوده و همواره برای کاربران جای سوال و ابهام بوده است. اما سایر بخش های این سامانه هم از اهمیت بالایی برخوردار بوده و خدمات متنوعی را به شما ارائه می کنند. این مورد هم برای کاربران شرکت ایران خودرو از اهمیت بالایی برخوردار است. هم چنین اگر دارای مهارت مناسبی در زمینه خودرو هستید، خواهید توانست از بخش همکاری با ایران خودرو جهت استخدام در این شرکت اقدام نمایید.